Gildarts Clive

21. září 2013 v 17:44 | Postavy.cz |  Životopisy-Fairy Tail :)
Gildarts Clive
Věk
45 Let
Pohlaví
Muž
Druh
Člověk
Titul
Fairy Tailské Eso, Stařík
Karma
Kladná
Autor
Hiro Mashima
Hraje
Kazuhiko Inoue
Blízcí
Cana Alberona, Natsu Dragneel
Výskyt
Fairy Tail
Gildarts je jedním z nejsilnějších a nejznámějších mágů Fairy Tail. Dosáhl třídy S a může tak plnit ty nejobtížnější úkoly. Ovládá velmi mocnou magii, která se nazývá Crash, pomocí této magie dokáže cokoliv rozbít na malé kousky a to včetně kouzel jiných mágů. Mezi jeho další schopnosti patří kouzlo, pomocí kterého dokáže přeměnit objekty i osoby na mnoho malých kopií originálu.

Gildarts je také obdařen velkou fyzickou silou a odolností. Velmi často se vydává na dlouhé obtížné úkoly, které nikdo jiný nedokáže splnit.

Přes svůj drsný vzhled je však Gildarts velmi přátelský, bezstarostný a dobrosrdečný. V gildě i ve městě Magnolia je velmi oblíbený. Kvůli jeho nebezpečné magii je dokonce Magnolia upravena tak, že když se Gildarts vrací do sídla gildy, město se rozestoupí, aby se pro něj vytvořila široká prázdná cesta.

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

Během jedné ze svých výprav se utkal s mocným černým drakem Acnologií. Během souboje utrpěl vážná zranění a málem přišel o život. Během tohoto boje přišel o pravou ruku a nohu.

Gildarts měl za svůj život mnoho milenek avšak ženatý byl pouze jednou. Manželka ho však opustila kvůli jeho častým dlouhým výpravám. Z tohoto manželství má dceru Canu, která je také členkou Fairy Tail.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama