Gray Fullbuster-životopis

20. září 2013 v 20:56 | Postavy.cz |  Životopisy-Fairy Tail :)

Gray Fullbuster je postavou z Fairy Tail. Používá ledovou magii a většinou se moc neobléká. Má tmavě modré oči a vlasy.

+ spoiler +

Když byl Gray malý Deliora, démon, mu zabil rodiče a zničil celou jejich vesnici. Šel Gray do učení k Ul, která ho spolu s Lyonem naučila ledové magii. Gray se učil ledovou magii pouze proto, aby se mohl jednoho dne pomstít Delioře za smrt rodičů. Od Ul se naučil také to, že se pořád svléká. Když se Deliora vyskytla v městě vydal se ji Gray zabít. Jelikož byl Gray v té době ještě malý, tak samozřejmě neměl šanci na vítězství. Ul a Lyon se ho tedy vydali zachránit. Deliora byla však příliš silná a ani Ul jí nedokázala porazit. Proto ji sama sebou zapečetila (použila Iced Shell, který zaepčetí démona, ale na oplátku musí být její tělo zničeno). Byla to jediná možnost, jak ji zastavit. Lyon byl v tu dobu v bezvědomí a když se probral, Grey mu na Ulinino přání řekl, že zemřela. Lyon se na něj rozzlobil a dal mu Ulinu smrt za vinu. Od té doby ho nesnášel a jejich cesty se rozešli.
Gray vyhledal cech Fairy Tail aby se zeptal mistra, zda nějak jde, aby se Ul vrátila zpátky do svého těla. Ten mu ale řekl, že to není možné.
Od té doby se stává mágem z Fairy Tailu. V cechu postupně potká Natsua, Lucy a ostatní. Natsu a Gray pořád spolu bojují, ale přesto spolu chodí na mise.
Na jedné misi se znovu setká tváří v tvář s Lyonem, který chce rozpustit lacrimu, kterou ze sebe udělala Ul, když zapečetila Delioru. Chce si tím dokázat něco jako to, že je silnější než Ul, protože jemu se ji podaří zničit. Grey mu řekne celou pravdu o Ul a co se stane, když Delioru vypustí. Nakonec Lyona porazí a díky Uině moci nebude moct Deliora způsobit žádné velké potíže.
K Fairy Tailu se mezitím přidá i Juvia, která je beznadějně zamilovaná do Greye. On však její lásku neopětuje.

Gray Fullbuster
Věk
18 Let
Pohlaví
Muž
Druh
Člověk
Titul
Ledový mág
Karma
Kladná
Autor
Hiro Mashima
Hraje
Eri Kitamura, Yuichi Nakamura
Blízcí
Natsu Dragneel, Erza Scarlet, Lucy Heartfilia, Ul Milkovich, Lyon Vastia
Výskyt
Fairy Tail
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké anime máte nejraději ? :)

Fairy Tail
Bleach
Naruto
Vampire Knight

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama