Juvia Lockser

21. září 2013 v 17:46 | Postavy.cz |  Životopisy-Fairy Tail :)

Juvia Lockser
Věk
17 Let
Pohlaví
Žena
Druh
Člověk
Titul
Juvia of the Great Sea, Juvia of the Deep
Karma
Kladná
Autor
Hiro Mashima
Hraje
Mai Nakahara
Blízcí
Gray Fullbuster, Gajeel Redfox
Výskyt
Fairy Tail
Juvia Lockser je členkou Fairy tail. Má modré vlasy i oblečení a vyznačuje se svým potrhlejším chováním, zvláště co se týče Graye Fullbustera, do kterého je bezhlavě zamilovaná. Používá vodní magii. Její tělo je celé tvořeno z vody, proto je též nazývána "Vodní ženou".


Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

Minulost:


Juvia už jako malá měla velké problémy s nalezením přátel. Kdekoliv se totiž objevila, pršelo. I když se snažila sebevíc a pro ostatní vyšívala různé panáčky, nebylo jí to nic platné. O depresivní Juvii nikdo nestál. A tak se z Juvie opravdu stala hrůzu nahánějící čarodějka.


Phantom lord:


Díky její síle a temné auře si Juvii vyhlédl mistr cechu Phantom Lord, Jose Porla, který jí zvolil S mágem a členkou týmu Element Four (čtyři mágové, z nichž každý ovládal jeden element). I když byl Phantom Lord legální cech, vše se změnilo v okamžiku, kdy Jose poslal Element Four společně s Gajeelem napadnout Fairy tail a unést Lucy. Juvia v únosu Lucy sehrála hlavní roli, díky jejímu vodnímu vězení. Po nějakém čase se Juvia s ostatními vrací do Magnolie zaútočit na Fairy tail podruhé. Tentokrát však dorazí doslova celý cech i s pojízdnou budovou, ve které je ukryta ničivá zbraň, jenž má moc zničit celý Fairy tail. Hlavním pohohem je každý z Element four. Juvia, která zastupuje vodní element, se poprvé setkává s Grayem Fullbusterem, do kterého se na první pohled bezhlavě zamiluje a zpočátku odmítá bojovat. Po těžkém souboji Juvia prohrává, avšak je Grayem zachráněna před smrtí, kterou by jí určitě pád z obrovské výšky zaručil. Zde, díky jeho proslovu se v Juvii něco hne. Přestává pršet a ona poprvé vidí slunce. Po porážce s Fairy tail se o konání Phantom Lord dozvídá magická rada a cech je zrušen. Juvia se tedy opět stává čarodějkou na volné noze. To už má ale svůj nový cíl. Přidat se k Fairy tail.

Fairy tail:


Juvii se sen nakonec vyplní. Díky její snaze pomoci při dobrodružství z Nebeské věže, je Juvia přijata do cechu, kam s sebou přivede i Gajeela. Dobrou kamarádkou, ale zároveň v jejích očích i největší sokyní se pro Juvii stává Lucy. Po celou dobu, co je Juvia v cechu se snaží zapůsobit na Graye, který ale její lásku neopětovává. Nic na tom nemění ani jídla, která pro něj připravuje, ani nepovedený nápad s magickým lektvarem, jenž měl zaručit, že se do ní Gray zamiluje (k Juviině smůle to však lektvar lásky nebyl, nýbrž rivalitu povzbuzující nápoj), natož stalking a zvláštně přehnané reakce, kterým se člověk může leda zasmát. Ne každý ale z počátku bere Juvii jako kamarádku. Při podivné soutěži, kterou vyvolal Laxus, aby svrhl Makarova a sám se stal mistrem, Je Juvia nucena díky Freedovým runám bojovat s Canou. Po nepěkných řečech, které si od Freeda vyslechne, se sama obětuje a zraní se, než aby bojovala s Canou. Tím chce dokázat, že je právoplatnou členkou Fairy tail. Alberona jí však ujistí, že členem rodiny i kamarádkou už dávno je.


Události na ostrově Tenrou:


Po nějakém čase se stane, že je společně s dalšími skvělými mágy vybrána jako kandidátka na post S mága. Jako svého parťáka si na ostrov Tenrou, kde se má zkouška uskutečnit bere Lissanu. Hned v prvním kole jsou však poraženy Erzou, která svoji úlohu, jakožto zkoušející vzala velice zostra. Při čekání na výsledky ostatních se však stane nepříjemná věc. Na Tenroujimu zaútočí temný cech, Grimoire Heart. Zde se Juvia společně s Erzou postaví jednomu z hlavních členů tohoto temného cechu, Meredy. Z počátku Juvia dostává obrovský výprask, tedy až do chvíle, kdy uslyší Meredy, jak říká, že jejím hlavním cílem je Gray. Tyto slova probudí Juviinu temnou auru a boj se obrátí k jejímu prospěchu do doby, kdy Meredy použije svoji magii propojení, kdy smyslově spojí sebe, Juvii a Graye. Poté se chce Meredy zabít. Nechtíc se ale stane, že Juvia ucítí Merediny emoce a minulost. Juvia vyhrává souboj sentimentálním způsobem. Malou Meredy obejme a krásnými slovy jí přiměje přestat bojovat.
I když tímto způsobem nad jednou z členů Grimoire Heart zvítězila, na obrovskou hrozbu už jí sladká slova nestačí. Na Tenroujimu zaútočí drak apokalypsy, Acnologia. Tenrou týmu nezbývá nic jiného, než spojit ruce a doufat. Po této události uběhne sedm let, kdy o Juvii, Natsuovi a ostatních není ani vidu, ani slechu. I když to vypadalo, že drak smetl celý ostrov, opak byl pravdou. Ve chvíli, kdy všichni spojili své sny a naděje, jim pomohla Mavis, první mistr Fairy tail a přetvořila tyto sny na druhé největší kouzlo Fairy tail, Fairy sphere. Tenrou tým je tedy ostatními členy nalezen a vrací se domů.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama