Recenze Lovely Complex.:)

19. září 2013 v 18:23 | Neznámý. |  Recenze na anime ! :)
Název : Lovely Complex
Počet epizod : 24
Rok vydání : 2007
Žánr : komedie, romantický, školní
Risa Koizumi je holka měřící 172cm a právě nastupuje na školu, kde potkává kluka jménem Atsushi Otani, který měří 156cm. Stává se z nich školní komediální dvojka All-Hanshin-Kyoujin (něco jako velká a malý). Oba dva milují zpěváka Umibouzu, hry, nenávidí školu, proklínají svou výšku a povahově jsou naprosto stejní. Stane se z nich neodlučitelná dvojka, ale svou přezdívku stále nemůžou vystát. Zvlášt když jejich učitel zařizuje, aby byli stále ve stejné třídě.
Po čase si Risa začně uvědomovat, že Otani je pro ni víc než jen kamarád. Snaží se to Otanimu mírně naznačit, po mírném naznačování mu to naznačuje víc než jasně, ale Otaniho tupost mu nedovoluje, aby to pochopil. V den jejích narozenin ji Otani přivede na školní střechu s nádherným výhledem na ohňostroj. Risa si dodá odvahy a vyzná se mu. Otani to nejdřív nechápe, ale když to konečně pochopí, tak se vztah mezi nimi naprosto změní. Otani o Risu nemá zájem a i když jí nechce ublíži, tak ji musí odmítnout. Risa je zdrcená, ale nevzdává se a nachází podporu u všech kamarádek. Otani odmítne i další Risino vyznání a Risa je zoufalá. Na škole se ale objevuje někdo, kdo ji vyzvedne z jejího zoufalsví - nový učitel, do kterého se zblázní 90% holek včetně Risi. Díky novému učiteli začne Otani žárlit a uvědomí si city, které k Rise chová, ale to neznamená, že Otani najde odvahu Rise své city vyznat po tom, co ji několikrát odmítl.
Osobně muj pohled na toto anime je takový,že je to opravdu reálné,sama jsem vysokká jako Risa o trošku víc a najít si kluka,který je větší jak já není moc lehké :D No,já jsem taky chodila s menšíma kluka,proč ne ? :D No je to krásné,smutné,romantické a hlavně se u toho budete popadat za břicho smíchy,rozhodně doporučuji,příjemnou zábavu ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Bleach vs Naruto ?!

Bleach
Naruto

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama