Recezne Fairy Tail ♥

25. září 2013 v 17:02 | Neznámý.Jiný blog. |  Recenze na anime ! :)
Název: Fairy Tail
Rok vydání: 2009
Žánr: akční, dobrodružné, magie, fantasy, komedie (jo je tam kopa srandy xDD )
Skupina: Shounen (šónen)
Počet epizod: ?
Stav: Nedokončeno
Bylo nebylo, v jedné zemi existovala magie. A kde je magie, tam, jak je známo, žijí mágové. Ti se spojují do cechů a společně pak dostávají práci a různé úkoly. A nejznámější, nejztřeštěnější, nejvtipnější, nejpřátelštější a vůbec nejlepší cech se jmenuje:
http://media.moddb.com/cache/images/groups/1/1/84/thumb_620x2000/Fairy_Tail_Logo_Red_by_Salamander_aywt.png
Lucy Heartfilia je mág a dokáže vyvolávat duchy. Lucy by se chtěla dostat do toho nejlepšího cechu, ale bojí se, že jí nepřijmou, protože je nezkušená.
Potkává ohnivého salamandera, který o sobě tvrdí, že patří k Fairy Tail - Lucy je s vědomím, že jí může dostat do cechu ochotna přehlídnout, že je úchyl a používá zakázanou magii.
Ze salamandera se ale vyklube podvodník a Lucy má velké problémy. Zachrání je ale Natsu() se svým modrým okřídleným, mluvícím mazlíčkem Happym() - kočkou.
Ukáže se, že Natsu je pravý ohnivý salamander z Fairy Tail, který hledá svého učitele, přítele a vlastně i otce (vychovával ho) draka jménem Igneel, který náhle zmizel. Lucy dostane od Natsua nabídku přidat se k Fairy Tail. Samozřejmě, že jí s radostí přijme.
Když přijdou do Fairy Tail a Lucy zjistí, že Fairy Tail je jedna velká rodina, která neváhá riskovat vše pro záchranu druhů.
Lucy se dostane do týmu složeného z ohnivého salamandera Natsua(), jeho modrého, létajícího mazlíčka a mluvícího mazlíčka Happyho(), Graye(), který se dá jednoduše nazvat sexy exhibicionista (to znamená, že chodí věčně polonahý a to Gray chodí, protože nesnáší oblečení xDD) a z Erzy, která patří mezi nejsilnější mágy ve Fairy Tail.
Postupně se dostává do týmu složeného z ohnivého salamandera Natsua, jeho modrého, létajícího, mluvícího mazlíčka kočky Happyho, Graye, který se dá jednoduše nazvat sexy exhibciionistou ( a z Erzy, která patří k nejsilnějších mágům z Fairy Tail. Společeně pak podnikají různé výpravy.
Můj názor: Skvělé, bezchybné anime, kde opravdu o srandu není nouze =)) . Toto anime jsem si zamilovala od 1. dílu .
Když už se tam neobjeví žádná hláška z které prostě musíte dostat záchvat smíchu, tak vás vždycky dostane Gray, který se tam začne vysvlékat nebo Natsu, který je stejně inteligentní jako Naruto, ale dělá ještě větší voloviny a navíc má kinetozu ( to je cestovní nemoc). Vřele doporučuji ;)) !!
Obrázků jsem našla víc, jelikož je to mé nejoblíbenější anime ^.^ .
Gray je taky jednou oblečený xDD .
Jinak jsme zamilovaná do Graye a chtěla bych aby se dal do hromady s Erzou nebo Juvii :D :P
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama