Rubrika-Vampire Knight ♥

20. září 2013 v 21:08 | Neznámý. |  Recenze na anime ! :)

Vampire Knight & Vampire Knight Guilty - recenzeLOGO2.png vampire knight logo image by Kawaii0307
Název : Vampire Knight
Počet epizod : 13
Rok vydání : 2008
Žánr : romantické, upíři, škola
http://i252.photobucket.com/albums/hh4/PukitaLis/largeAnimePaperscans_Vampire-Knight.png
Yuuki Cross má na vlastní dětství velmi málo vzpomínek. Pamatuje si vlastně pouze to, že na ni před deseti lety zaútočil upír a ona byla zachráněna jiným upírem.
Nyní Yuuki pracuje v Crossově akademii a její adoptivní otec je zde mistrem. V této akademii studují jak lidé, tak upíři - ti však pouze v noci.
Yuuki funguje jako strážce mezi oběma třídami, čímž chrání Kanameho, který ji před deseti lety zachránil život. Protějškem Yuuki je Zero Kiryuu, který upíry nenávidí za to, že mu před mnoha lety zabili rodiče.
Můj názor: Toto anime je více než skvělé.Zamilovala jsem se tam do třičtvrtiny kluků,hlavně do Zera,Kaina a pak další,ale tihle dva byla nejhlavnější ! :D xD . Toto anime prostě musíte vidět! ;)
http://sakurka--chan.blog.cz/
Název : Vampire Knight Guilty
Počet epizod : 13
Žánr : romantické, upíři, škola
Vampire Knight Guilty je druhá série anime Vampire Knight. V této druhé a zárověn poslední sérii děj nabírá rychlého spádu. Zero se vrací do Cross Akademie na post prefekta. Ale nedlouho poté je obviněn Nejvyšší radou upírů z vraždy Shizuko, čistokrevné upírky. Naštěstí zasáhne Kaname a radu posílá pryč. Díky tomu vyvstane podezření, že to možná nakonec byl on, kdo Shizuku zavraždil. Mezitím si Yuuki začíná ve střípcích vzpomínat na svou minulost. Jenomže její minulost je tajemství. Koho a co všechno tohle tajemství obnáší?
Můj názor: Normální Vampire Knight se mi líbilo více, protože jsem měla Yuuki víc ráda jako člověka. Také mě štvalo (i u Vampire Knight), že to je strašně krátké anime. Mohli to udělat dlouhé třeba jako u Naruta, ale né až tak moc =D . Také mi to připadá nedokončené, protože Yuuki Zerovi na konci řekne "Ještě se potkáme" , tak já jako debil skoro hodinu hledám třetí sérii xD . Prostě si myslím, že by jí mohli udělat a že si to určitě nepřeji jen já... =) .Dále strašně mě naštval konec,ani nevíte jak !! -.- To byla má smrt no konec tu nebudu spoilerovat...lálálá :D Já jsem,ale celkově Yuuki neměla ráda,protože ubližovala mému miláčkovi..:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké anime máte nejraději ? :)

Fairy Tail
Bleach
Naruto
Vampire Knight

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama