Urahara Kisuke ^^

20. září 2013 v 18:48 | Bleach Wiki |  Životopisy-Bleach.^^

Urahara Kisuke :*


BZA5NACAIIX2TXCAHXS3E1CAVNVL5SCA522EGCCA5K7FQ8CAMHY9P6CAI04NPTCA2VHD13CAUHZE3UCAANAFADCALF4DB3CAGNC9X7CA72A02ACAG41L95CA1LCNVFCAGBNAY0CAEKK1LNCAIR3BX4CACE7EXOBLEACH-UraharaKisukeFeb20Kisuke Urahara-je obchodník v lidském světě, který prodává věci potřebné pro shinigami.
Urahara má bledé blond vlasy a nejčastěji nosí tradiční japonské dřevěné sandály a klobouk, díky čemuž ho také přezdívají "sandály-klobouk" (v češtině to bylo kloboučník). I když je ukázán jako přátelský bezproblémový člověk, umí být i velmi vážný, pokud to situace vyžaduje. Nikdy se nepovyšoval nad druhých, i když jeho schopnosti značně převyšují schopnosti jiných. Sám sebe popsal jako "úplně čestný perverzní obchodnický fešák".
Před 110 lety byl kapitánem 12. jednotky v Gotei 13 a tehdy měl úplně jinou povahu. Byl nervózní a velmi tichý. To dokazuje jak dokáže lidský svět změnit lidí. Jaksi mu chybělo sebevědomí a nedokázal tím pádem být dobrý vůdce. Bude to zřejmě tím, že jeho poručíčka Hiyori se nedokázala smířit s tím, že on je novým kapitánem. Neměla ho ráda a chtěla aby se vrátila její předchozí kapitánka. Později se ale stal velmi vážným.
Urahara je známý tím, že umí velmi mnoho informací o lidech, které zná. Rovněž sám sebe podceňuje, i když má mnohem vyšší schopnosti, nechává jiných, ať dělají práci za něj.
V minulosti byl Urahara člen 2. jednotky a kapitánka Yoruichi jej navrhla jako nového kapitána. Udělali z něj tedy kapitána 12. jednotky. Jeho poručíčka Hiyori a také Soifon ho neměli moc v lásce. Urahara šel za nebezpečným zločincům - Mayury Kurotsuchim, který byl zavřený ve vězení s tím, že ho propustí, pokud bude něj pracovat. Mayury souhlasil, proto se pak stal vedoucím ve Výzkumném ústavu shinigami, který se nacházel v kasárnách 12. jednotky. Tehdy byly kapitány ještě Hirako a ostatní Vizardi, ale později byli napadeni Aizen, který se snažil o to, aby shinigami dosáhly síly Hollow a naopak. Avšak se mu vůbec nedařilo a všechny jeho objekty umírali. Tuto sílu použil i na budoucích Vizardům. Urahara však použil svůj nový vynález zvaný Hogyoku a tím je zachránil. Později ho obvinili ze všech zločinů, které spáchal Aizen, protože ten měl díky Kyoko Suigetsu alibi, ale spíše než jej stihli zavřít jej unesla Yoruichi a uprchli spolu s Vizardmi do lidského světa. Tam se z něj stal obchodník s věcmi pro shinigami s tím, že pro obyčejné lidi je tento obchod jen malý obchůdek se sladkostmi. Později se snažil schovat Hogyoku, proto ho zapečetil do Rukiinino Gigai. Aizen ji chtěl popravit a později se Hogyoku zmocnil a začal vyrábět Arrancary. Urahara se Ichigo za tento incident s Rukia omluvil. Při bojích s Arrancarmi i sám pomáhal.
Urahara ve svém obchodě prodává Giga a nazval to "Duševní bonbon" (česky - duchovní cukrátko), které prodává v těch malých zelených kuličkách. Vymyslel Hogyoku, které umožní Shinigamimu získat síly Hollow a opačně. Také je schopen vyrábět Giga, vyrobil plášť, který zcela zakryl jeho duševní tlak a také panáka, který slouží k trénink na Bankai. Kromě tohoto všeho je to vlastně vědec a vyrobil skrytá místa na trénink pod Sokyoku a pod vlastním domů v lidském světě.
595px-UraharaShikai595px-Uruhara-nake-blastZanpakuto se jmenuje Benihime (prekl. karmínová princezna) a uvolňuje se frází "okiro" (prekl. vzbuď se). Speciální schopnosti jsou dvě a uvolňují se frází "ného" (prekl. zpívej). Jedna je Chikasumi no Tate (prekl. krvavý mlhavý štít) a je to vlastně štít, který ho ochránil i před Ichigovým Getsuga Tenso. Druhá schopnost je útočný oblouk podobný Getsuga Tenso. Je červený a při útoku vydává zvuky jako ohňostroj. Bankai ještě nebyl ukázán. Sám Urahara tvrdí, že
756px-Bleach benihimenení možné, aby takový mladý fešák jako je on věděl Bankai, ale byl kapitánem, což znamená, že ho musí ovládat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Bleach vs Naruto ?!

Bleach
Naruto

Komentáře

1 Sirina Kitsune Sirina Kitsune | E-mail | 20. října 2014 v 20:23 | Reagovat

Má bankai, řekl ale že jeho bankami není vhodný k trénování.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama