Yoruichi Shihoin

21. září 2013 v 17:34 | Bleach Wiki |  Životopisy-Bleach.^^

Yoruichi Shihōin je bývalá kapitánka 2. Divize z Gotei 13, stejně jako velitel Onmitsukidō. Poté co opustila Společenství Duší, pracuje spolu s Kisukem Uraharou a Tessiem Tskubishi v Uraharově obchodě v lidském světě

Yoruichi je štíhlá, snědá žena průměrné výšky. Má zlatavě zbarvené oči a dlouhé fialové vlasy, které si udržuje v culíku. Její standartní oblečení se skláda z černého tílka bez výstřihu, po stranách je bíle. Dále má na sobě oranžovou mikinu s velkým výstřihem a s dvěma bílími páskami na ramenou na každé straně. Dále nosí černé, elastické kalhoty s bílímy botami.

Yoruichi si zvykla vyhýbat bitvám, raději pomáhala po nich, ale vstoupila by do nich, kdyby si myslela, že tu bitvu prohrají. Trénovala Chada a Orihime, aby se dostali do Soul Society. Trénovala Ichiga, aby dosáhl Bankai. Nejraději pije mléko a jí kuřecí maso v rosolu, jinak známé jako kočičí jídlo z konzervy. Za ten čas, kdy byla kočkou, si na něj zvykla.

Yoruichi se narodila jako princezna Tenshiheisobanu (prekl. dům zlatého stroje) a později se stala 22. hlavou Shihoin klanu. Pak se stala kapitánkou 2. jednotky a zároveň kapitánkou tajných jednotek, neboť rodina Shihoin jim vládne. Doporučila třetího člena Kisukeho Uraharu na post kapitána 12. jednotky, kterým se také stal. Později, když Uraharu obvinili z hollowizování shinigami, Yoruichi mu a ostatním budoucím Vizardům pomohla utéct do lidského světa a sama tam přišla za nimi, přičemž se změnila na černou kočku.

Yoruichi vlastní nejmenovanou zbraň, která jí umožňuje uvolnit křídlo a létat. Její rodina Shihoin vlastnila štít, který později použili Kyoraku a Ukitake na zničení Sokyoku. Její schopnosti jsou bleskový krok - je rychlejší než Byakuya. Všechny vždy překvapí svojí obrovskou fyzickou silou, někdy je schopna pokračovat v boji, kdy by již ostatní na jejím místě nemohli. Je velmi zkušená v Kido a jako bývalá kapitánka má i svůj Zanpakuto, ale jeho Shikai a ani Bankai formu ještě neukázala.
2c1yoruichikidkk0Shunko (prekl. bleskový pláč) je technika, kterou sama vymyslela. Je to kombinace bojových technik a Kido a až teď je dokončena. Tato technika dokáže zamezit nepříteli v pohybu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Bleach vs Naruto ?!

Bleach
Naruto

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama