Životopis Ishida Uryuu.

16. září 2013 v 17:32 | Bleach Wiki |  Životopisy-Bleach.^^
Uryuu Ishida je spolužák Ichiga, jeden z jeho nejlepších kamarádů a poslední Quincy.

Uryuu je většinou tichý a stydlivý, ale snaží se chovat cool, když jsou kolem nějací lidé. Uryuu uznává morální princip zvaný "pýcha Quincy" a má silný cit pro spravedlnost. Je i velmi galantní, většinou se snaží potrestat muže, kteří se chovají špatně k dámám. Vyhýbá se tomu, aby dal v bitvě smrtelný úder, obzvláště pokud může vyhrát i bez toho. Většinou nosí školní uniformu a při boji má uniformu Quincy, kterou si ušil sám. Jeho jméno Uryuu znamená "dešťový drak".

Uryuu nemá velký respekt ke svému otci Ryuukenovi, volá ho křestním jménem, což je v Japonsku považováno za velmi nezdvořilé. Narozdíl od něj však zbožňoval vlastní matku. Tvrdil, že vypadala, že pláče a přitom se smála. Je neznámé, ať je už mrtvá, ale předpokládá se, že ano. Jeho máma v Mange nebyla nikdy zmíněna.

Uryuu má nízký krevní tlak. Je několik věcí, které nesnáší a to jsou: knoflíky (i když je expert v šití), váhání a slovo "náhoda". Jeho oblíbené jídlo jsou makrely a oblíbený televizní program je "Bura-rei" od Dona Kanonjiho. Jako svůj dědeček, Uryuu je levák a velmi dobrý (Luko) střelec. Uryuu je velmi dobrý v šití a mimo jiné je i extrémně inteligentní.

Quincy byl rod, který podobně jako shinigami vraždili Hollow. Avšak problém byl ten, že zatímco shinigami očistili duši Hollow a když mu protly masku, dostal se zpět do Soul Society, Quincy Hollow ničily nadobro. Tím narušovaly rovnováhu mezi světy a hrozilo, že se hranice mezi nimi zničí, což by znamenalo konec pro lidský svět i Soul Society. Shinigami se také snažili s nimi vyjednávat, aby přestali, ale nepomohlo. Proto dostaly příkaz tento klan vyvraždit, což učinili. Uryuu a jeho otec jsou momentálně jediní Quincy.

Kdy byl Uryuu malý, měl od otce zakázáno stát se Quincy. Avšak jeho děda Souken ho trénoval i přesto. Poprvé se ukázal jako nepřítel Ichiga, avšak později mu pomáhal, když do lidského světa přišel menos. Skamarádili se, šel dokonce i do Soul Society zachraňit Rukiu. Poté stratil síly, otec mu pomáhal je znovu obnovit pod podmínkou, že se s shinigami stýkat nebude. S Ichigem však i pak šel do Hueco Mundo zachránit Orihime s tím, že on je jen zástupce shinigami a tím pádem neporušil slib. V Mange bylo později ukázáno, že šel pomoci Ichigovi při boji s Ulquiorrou přišel o levou ruku.

595px-UryuNewBow716px-UryuSeeleSchneiderSíla Quincy spočívá v tom, že si vytvoří pomocí kříže Quincy a spirituálních částic luk az něho střílí šípy, které jsou vlastně spirituální částice. Jeho děda mu dal speciální rukavici s tím, že ji už nikdy nedá dolů. Pokud ji dá dolů, na chvíli dosáhne obrovskou sílu ale pak nadobro přijde o své síly. Při boji s Mayurym tuto schopnost použil a tím pádem o síly Quincy přišel. Později, pak jak ho trénoval jeho otec se mu síly znovu nabyly, získal nový luk s jménem Ginrei Kojak a dokáže vypustit 1200 šípů za sekundu. Technika Licht Regen (německy překl. Lehký déšť) způsobí, že dokáže vystřelit 1000 šípů na jediný cíl. Technika Seele Schneider (německy překl. Řezač duší) spočívá v tom, že se vytvoří meč z duševních částic, které kmitají, proto je neuvěřitelně ostrý. Pokud na zem umístí do pentagramu Quincy 5 těchto Seele Schneider, to, co je uprostřed, vybuchne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Bleach vs Naruto ?!

Bleach
Naruto

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama