Říjen 2013

Poradna !

31. října 2013 v 15:08 | *Natalia-Chan* |  Ostatní témata,debaty.
Ták,potřebuji Vaší pomoc...Prosím poraďte mi,jaké anime mám zhlédnout?
Klidně i nějaké delší,ale může být krátké nebo střední.Opravdu jaké koliv.
Zhlédla jsem
-naruto+shippuden,
witch,
death note
pokémon,
vampire knight
,špionky,
bleach
bezvadná dvojka
black rock shooter
Princess princess..
He is my master..
Stringendo: Angel-tachi no Private Lesson..
Another
Kuroshitsuji
Junjou Romantica
Shounen-ai,doufám,že jsem na nic nezapomněla..:)

Ty mi poradíš Líbající.!

Halloween.^^

31. října 2013 v 14:52 | *Natalia-Chan* |  Ostatní témata,debaty.
Ahojte,tak jak prožíváte Halloween ? Co máte v plánu ? A koho hodláte vystrašit ? :D muhehhehe.Mno chtěla bych Vám popřát hezké prožitky z Halloweenu,neboť já nikdy takovéhle svátky neslavím,akorád jdu zítra na párty na diskotéku.:D
Mno,kdo chce tak je taky zván :D Tuchoměřice,je to město u Prahy-Disko Rai.No a ještě jsem se chtěla zeptat,jak jste užívaly prázdniny ? Já mám volno celej tejden,takže :P Gomen,Těm,který museli už dneska do školy.

A dopřejeme si trošku parádní hudby !! Vocaloid ! Užívejte ^^

Another opening1.

31. října 2013 v 12:43 | YouTube |  YouTube ! :)

Doufám,že vám to půjde ve formě videa ! ...Jinak se zastřelím -.-


Another.

31. října 2013 v 12:17 | *Natalia-Chan* |  Recenze na anime ! :)

Another.
Český název-jeden navíc.
Rok vydání-2012.
Počet epizod-12.
Délka dílu-25min.
Moje hodnocení-7 z 10.
Hlavní postavy-Sakakibaru Kóiči,Misaki Mei.
Obsah.-Roku 1998 dostane 9 třída3skupina nového spolužáka
Sakakibaru Kóičiho.
Má špatný pocit z jeho nové třídy,když se v tom začnou dít podivné a záhadné věci tak po nich začne pátrat.Dále ho přitahuje jeho temná a děsivá spolužačka,Misaki Mei.
Devátá třída 3 skupiny si toho prožije mnoho,ale jak to dopadne ? A co se bude dít ?Nechte se překvapit :)
Toto anime můžete zhlédnout na Shirai.cz(na tomto blogu v oblíbených odkazech,máte přesně stránku Shirai.cz)

Ták jak jste na tom ? :)

21. října 2013 v 21:21 | *Natalia-Chan* |  Ostatní témata,debaty.

Za mě to je tým-Jiraiya,Shikamaru,Itachi ...:3
Piště do komentů.:)

Sluha a Pán.

21. října 2013 v 17:50 | *Natalia-Chan* |  Povídky-FF
Omlouvám se,pokoušela jsem se o malý příběh,ale nemám z něj moc dobrý pocit,je to moje první FF,kterou jsem vydala jako příběh a né jako poezii,prosím neukamenujte mě za to..:)


Sluha a Pán.
Jeden mladý chlapec měl sluhu,demoního sluhu,který splnil všechny jeho rozkazy během chvilky,nepotřeboval pomoci,přeci jen byl to sluha,to si říkal pokaždé ve své mysli,ale i odpovídal na přání svého Pána.
Pán si přál aby mu uvařil čaj,tedy sluha uvařil čaj a donesl jej.Pán chtěl zavázat tkaničky,sluha přišel pozvedl mu nožku a uvázal jej.Bylo to divné,ale,Pán nemusel už o nic prosit ani si o nic říkat,protože sluha už svého Pána natolik znal,že věděl co potřebuje v kolik,kdy,kde a jak.Jistě.Občas mu musel říct třeba o záchranu života,to pro něj bylo už běžné,ale sluhovy to i tak nevadilo,protože si na svého pána natolik zvykl,že by za něj dal i život.Je to podivné,ale jeden na druhého na sebe nedali dopustit,mělo se sluhovy něco stát,Pánovi začalo bušit srdíčko jako o závod a bál se o něj,jen to nadával najevo.To samé i sluha o Pánovi.Kéž by to měl lehčí sluha,protože je jeho povinností splnit pánovi každé přání,rozmary.
,,Sebastiane,ulož mě,chci jít spát"Sebastian vzal Pána do náručí odnesl do pokoje,jako malou princeznu,začal mu pomalu svlékat oblečení od punčoch až po ponožky a po pantoflíčky.
,,Mladý Pane,nezapomněl jste na koupel?"vzdychl Pán.
,,Máš pravdu,napusť vanu,plné teplé vody"
,,Jak si přejete můj pane" A Sebastian splnil co se po něm požadovalo.
Když už měli vše za sebou,poprosil jej mladý Pán aby u něj zůstal dokud neusne.
,,Hm,mladý pán už spí,měl bych se odebrat do svého pokoje"

Mezi tím ve snu mladého pána.
,,Sebastiane,hej,Sebastiane...sakra,kde vězí?! To mu nedaruji."
Mladý pán si na sebe vzal župan a šel směr ke kuchyni,neboť byl hladový.
Když sešel po dlouhé spirálové kamenné dlažbě tak mu bylo divně,nikdo tam nebyl,nikdo.Opravdu ani živáčka,celé jeho sídlo bylo prázdné."
Mladý Pán přišel do kuchyně,kde nebylo navařeno nic,pán se šel obléci a celý den strávil venku na zahradě,ale vůbec si jarní sluníčko a zpívání ptáčku neužíval,neboť si dělal starosti co se děje,že nikdo není v jeho sídle.
,,Jsem tady a toho tvého sluhu a ostatní už neuvidíš,neboj se"Zaznělo mladému pánovi v hlavě.
,,Kdo jsi,co to říkáš,co si jim provedl?!"Odpověď se mu,ale nedostala.
Ba ne na kterou čekal...
,,Jdi do předsíně a tam něco krásného uvidíš,na to nezapomeneš"
Mladý Pán se rozběhl do svého sídla,rozrazil dveře a ukopl si malíček.
,,Au,tss"Co,co to vidím?
,,Sebastiane!!"Ne,to není možné,co se stalo,Sabastian ležel mrtvý na zemi,probodlý nožem a ostatní kolem něj leželi,bezvládně leželi na břichu a jejich obličeje byla zabořené do koberce.
Mladý Pán běžel k Sebastianovi,ale bylo pozdě,vzal ho do klína a jeho třpytivými slzami,zdobil nechtěně jeho bledou tvář.
,,Sebastiane,proč?!"
,,ÁÁÁÁ"Pomoc."
,,Mladý pane jste v pořádku ?"
,,Ano,Sebastiane,ty žiješ?!" Vyhrkl se slzami v očích mladý pán a objal svého sluhu.
Sebastian moc dobře věděl,že se mu zdát ošklivý sen,proto ho jen pohladil po vlasech,objal ho a s vlídným hlasem řekl,,Cieli,ty jsi ale číslo,mazej zase spát jsou dvě hodiny ráno".
Ciel mu dal ještě rozkaz ať dnes sním spí,Sebastian si vlezl pod peřinu.Usnuli si přímo v náručích.Díky tomuto snu si byl,Ciel,vědom,že svého sluhu má nadevše rád,že ho nechce nikdy opustit a přijít o něj.To byl jeho sen.Sebastian svého Pána hluboce miloval.Ba myslím si,že jejich pouto nikdo neodtrhne,ani smrt.

Oči.

21. října 2013 v 16:18 | *Natalia-Chan* |  Povídky-FF


Oči přeji si jako,jako,jako on,
On viděl nemožné,on viděl duši,
on viděl zlo,viděl vše do morku kostí.
Jeho instinkt byl bezpochybný,
strach nedával znát,chránil a pomáhal.
,,Ach ty oči,chci je"
Dal by mi je,ale nemůže,
nemůže proč ?
,,Hihi"pff,už tu s námi není,
oči zhasly v žáru,kosti spálil na popel,
a duši nenechal odejít do nebes.
Už tu s námi není zvykni si,
jiné prostředí,jiný přítel,
jiná budoucnost,hrob a květiny,
zvykni si,zemřel,zemřeš i ty,
oči zhasly,i tvé zhasnou a to ostatní,
nesmíme truchlit nad zoufalstvím.

Shikamaru Nara.

21. října 2013 v 15:54 | Konoha.cz |  Životopisy- Naruto.


Nara Shikamaru je velmi líný člověk, ale je to génius, jehož IQ je přes 200, i když jeho známky v akademii tomu neodpovídaly (většinu testů prospal). Pochází z rodiny, která má schopnost ovládat stíny a chová jeleny.
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběh!
Nara Shikamaru byl na počátku seriálu Genin, který dokončil akademii ve stejnou dobu jako Uzumaki Naruto. Po proběhnutí Chuuninské zkoušky V Listové se jako jediný stal Chuuninem.
Shikamaru není zrovna moc aktivní, radši si jde zdřímnout, než aby něco podnikal. Rád ale hraje intelektuální hry jako jsou Shougi (japonské šachy) a Go. Jeho nejoblíbenější slovo je Mendokusei (otravný nebo protivný). Je si dobře vědom toho, jaká je osobnost, proto o sobě prohlašuje, že je zbabělec číslo 1. Ale když jde do tuhého je ochoten se obětovat pro svoje společníky.
Shikamaru je velmi dobrý taktik, a proto se ještě nikdy nepodařilo jeho učiteli (Sarutobi Asuma) porazit ho v Shougi ani Go. Když Shikamaru vymýšlí strategii, vždy zavře oči a spojí prsty tak, aby vytvořily kruh.
Shikamarův dlouholetý kamarád je Akimichi Chouji, který s ním byl také v týmu společně s Yamanaka Ino pod vedením Asumy. Shikamaru Choujimu bezmezně věří. Otcové Ino, Choujiho a Shikamaru byli také spolu v týmu.
Jeho koníčky jsou pozorování mraků, polehávání a hraní Shougi. A také si vytvořil přesný plán pro svůj život - ožení se, bude mít dceru a pak syna, až se dcera vdá a syn najde práci, tak půjde do důchodu.
Fanoušci spekulují o tom, že Shikamarova máma se ho snaží dát dohromady s Temari. Ale Shikamaru si myslí, že Temari je ještě horší než jeho máma.
Shikamaru se narodil 22. září, na začátku seriálu mu bylo 12 let. Je 152,1 cm vysoký, váží 42,9 kg, má černé vlasy a černé oči. Je velmi podobný svému otci. Je Chuuninen ve Skryté Listové Vesnici.

Překlad jména

Shikamaru - Shika znamená Jelen a maru je Kruh nebo Dobře vyvinutý, maru je častá přípona u japonských mužských jmen.
Nara - podle japonského parku Nara Park, který je proslulý chovem jelenů.

Techniky

Kagemane no Jutsu (Stínová imitace)
Henge no Jutsu (Přeměna)
Kawarimi no Jutsu (Přemístění)
Kage Kubi Shibari no Jutsu (Stínová svazovací technika)
Kage Nui (Stínové nitě)

Momochi Zabuza.

21. října 2013 v 15:50 | Konoha.cz |  Životopisy- Naruto.


Momochi Zabuza byl bývalý člen ANBU a nukenin (hledaný ninja) z Kirigakure no Sato (Skrytá Mlžná Vesnice) a byl také velmi zkušeným uživatelem vodních technik. Zabuza byl velmi tvrdohlavý, namyšlený a ambiciózní člověk, tak ambiciózní, že se pokusil zabít Mizukageho a převzít vládu nad Vodní Zemí. Avšak neuspěl. Jen tak lehce se ale nevzdal a hodlal zkusit převzetí moci ještě jednou. Z toho důvodu se nechal zaměstnávat jako nájemný vrah, aby si na to vydělal. Byl také znám jako Démon ze Skryté Mlžné (霧隠れの鬼人 - Kirigakure no Kijin), protože když byl ještě mladý netrénovaný kluk, tak sám zabil všechny studenty z vesnické akademie. Zabuza byl na úrovni Jounina a jako jeden ze Sedmi Ninjovských Pánů z Mlžné (霧の忍刀七人衆 - Kiri no Shinobigatana Nananin Shuu) nosil obrovský meč s názvem Kubikiri.
Zabuza byl najatý na vraždu Tazuneho, proto byl donucen bojovat s týmem 7 (Hatake Kakashi, Uzumaki Naruto, Haruno Sakura, Uchiha Sasuke), který Tazunu chránil. Během prvního setkání polapil Zabuza Kakashiho do Suirou no Jutsu (Technika Vodního Vězení), ale díky Narutovi se Kakashi osvobodil. Kakashi Zabuzu porazil Zabuzovou vlastní nejsilnější technikou - Suiton: Daibakufu no Jutsu (Voda: Technika Velkého Vodopádu). Ale Zabuzovi na poslední chvíli zachránil život jeho podřízený Haku. Haku předstíral, že je ninja "Lovec" ze Skryté Mlžné a že zabil Zabuzu, aby mohl Zabuzu odnést do bezpečí.
Zabuza se setkal s Hakem několik let předtím, než potkal Narutovu skupinu. Haku byl opuštěný a žil na ulici, Zabuza ho vzal pod svá křídla, ale Haku mu musel slíbit absolutní oddanost. Později on a Haku potkali Kaguyu Kimimara, který měl zabít všechny ze Skryté Mlžné. Avšak Zabuza mu řekl, že do té vesnice nepatří, proto nedošlo k boji. V dalším boji s týmem 7 (bitva na mostě, který byl po té pojmenován most Mocného Naruta), obětoval Haku, jak slíbil, svůj život, aby ochránil Zabuzu. Vskočil mezi Zabuzu a Kakashiho Raikiri (Ostří Blesku). Zpočátku to vypadalo, že Zabuza bral Haku jen jako zbraň, což podle něj ninjové jsou. Ale po té, co mu Naruto vynadal za jeho lhostejnost, přiznal Zabuza, že měl Haka rád. Tím že brečel, ukázal, že i ten nejchladnokrevnější ninja je člověk.
Po té, co byl zraněn na obou pažích, musel Zabuza čelit Gatouvi a jeho výsměchu. Gatou dorazil na most a s gangem, aby zabil oba nájemné vrahy a ty, které oni nedokázali zabít. Pomocí Narutovy kunaie, kterou držel v puse, si Zabuza prosekal cestu skrz gang a konečně zabil Gatoua, ale byl zasažen šesti různými zbraněmi. Předtím, než zemřel, poprosil Kakashiho, aby ho pohřbili společně s Hakem, s čímž Kakashi souhlasil.
Zabuza se narodil 15. srpna. Zemřel ve věku 26 let. Měl oříškově hnědé oči a černé vlasy. Měřil 183 cm a vážil 72 kg. Byl to hledaný ninja ze Skryté Mlžné Vesnice. Jeho koníčkem bylo broušení jeho zbraní a jeho nejoblíbenější slovo bylo "ovládat". Zabuza dokončil akademii v devíti letech, kdy se stal Chuuninem se neví. Dokončil 4 D-mise, 67 C-misí, 79 B-misí, 29 A-misí a 12 S-misí. A jak řekl Kakashi, Zabuza byl první protivník, který viděl jeho Sharingan dvakrát, než zemřel.

Překlad a význam jména

Zabuza znamená "nikdy neseká dvakrát", což se k němu velice hodí, protože většinu svých protivníků zabil jednou ranou jeho meče.

Techniky

Kawarimi no Jutsu (Náhrada)
Kiri Gakure no Jutsu (Technika Ukrývání v Mlze),
Muon Satsujin Jutsu (Tichá Vražedná Technika),
Utsusemi no Jutsu (Technika Zobrazení),
Mizu Bunshin no Jutsu (Umění Vodního Klonu),
Suirou no Jutsu (Technika Vodního Vězení),
Suiton: Suiryuudan no Jutsu (Voda: Střela Vodního Draka),
Suiton: Daibakufu no Jutsu (Voda: Technika Velkého Vodopádu)

Maito Gai

21. října 2013 v 15:47 | Konoha.cz |  Životopisy- Naruto.
Maito Gai je Jounin ze Skryté Listové vesnice, má extra husté obočí, mimořádně neobvyklou osobnost a velmi lesklý sestřih vlasů. Při úsměvu se mu třpytí zuby. Sám sebe prohlásil za rivala Hatake Kakashiho. Vede tým, ve kterém je Rock Lee, Hyuuga Neji a Tenten. Svým týmem je nejčastěji oslovován jako Gai-sensei.Ze všech tří z jeho týmu se nejvíce věnuje Leemu. Vede Leeho k tomu, že i když jsou jeho schopnosti horší než ostatních ninjů, tak se pomocí tvrdé práce může vypracovat na skvělého ninju (génius tvrdé práce).
Gai během seriálu předvádí hodně zajímavé manýry, mezi které patří např.:
  • Natažení ruky zatnuté v pěst, ale se zvednutým palcem, a s úsměvem, kdy se jeho super zářivé zuby třpytí jako kapka vody. Tuto pózu nazývá "Póza krasného muže" (Nice guy pose). Často to používá Gai i Lee, aby ukázali, že závazek, který právě udělali je nejvyšší forma slibu.
  • Fláknutí Leeho po hlavě za různé přestupky, kdy ale okamžitě začne plakat a objímat ho. Když toto se stane, tak se téměř vždy za nimi objeví pláž při západu slunce.
  • Nazývání se jako Konoha no Kedakai Aoi Moujuu (木ノ葉の気高き碧い猛獣 - úžasná zelená šelma z Listové).
  • Časté prožívání situací víc, než je třeba, dokonce i na poměry postavy z anime seriálu. Hlavně Kakashiho lhostejnost k věcem kolem jejich rivality ho dovádí k šílení.
Gai prohlašuje, že má rekord 50 výher a 49 proher s Kakashim. Není ale jasné jaké druhy soutěží jsou v tomto čísle zahrnuty (zdá se, že doslova každý druh soutěže je hra, včetně 100m běhu , sumo zápasu, jedení ramenu a dokonce i kámen, nůžky papír. Gai věří tomu, že "tvrdá práce bez věření v sama sebe je bezcenná". Ačkoli hodně používá hlášky jako "mládí", "síla" a "exploze", tak už začíná zjišťovat, že jeho síla mládí pomalu klesá.
Zdá se, že je také znepřátelen s členem organizace Akatsuki, jehož jméno je Hoshigaki Kisame. Oba se poprvé potkali kousek od Listové, když byl Hatake Kakashi v iluzi Uchihy Itachiho a Gai ho z této iluze zachránil.
Mnoho z Gaiových manýrů slouží jako vtípky na obvyklá klišé seishun (青春, "mládí", obzvláště ve smyslu pro "jaro života"). Je to parodie na filmy, kdy neschopný člověk pomocí tvrdého tréninku dosáhne uznání (často v amerických filmech). Podle oficiálního databooku jsou Gaiova oblíbená jídla super-kořeněná rýže na kari a kari udon. Jeho neoblíbené jídlo, jak sám prohlásil, neexistuje. Jeho záliby jsou uskakování stranou a mlácení do něčeho v rukavicích. Jeho oblíbená hláška je "Výbuch mládí!". Gai zdokonalil Taijutsu techniku tak, aby se dala použít proti Sharinganu. I přes jeho poněkud přihlouplou povahu je Gai je vlastně velmi silný jounin.
Maito Gai se narodil 1. ledna a na začátku seriálu mu je 26 let. Má černé oči a černé vlasy (extra lesklé). Měří 184 cm a váží 76 kg. Je jouninem v Listové vesnici.

Překlad jména

Slovo Maito マイト je z anglického slova might, které znamená sílu, a Gai ガイ je z anglického guy, což znamená chlap. Spojením tedy vznikne "Silný chlap".

Techniky

Mistr v Taijutsu (boj na blízko)
Kuchiyose no Jutsu (přivolání- Ninkame, želva)
Gouken (silná pěst)
Konoha Gourikki Senpuu (mocné tornádo z Listové)
Dainamikku-Entorii (dynamický nástup)
Asakujaku (ranní páv)