Hinata Shintani

2. října 2013 v 18:29 | Postavy.cz |  Životopisy-Kaichou wa maid sama.:O

Hinata Shintani
Věk
16 Let
Pohlaví
Muž
Druh
člověk
Titul
student
Karma
Neutrální
Autor
Yuki Imoto
Hraje
Atsushi Abe
Blízcí
Usui Takumi, Misaki Ayuzawa
Výskyt
Kaichou wa maid-sama!
OSOBNÍ ÚDAJE

Hinata má hnědé vlasy a stejně tak i oči. Je to šestnáctiletý (přestupující) student Seiky. Povahově je celkem naivní a dětinský, ale i milý, otevřený a přátelský. Dalo by se říci, že jeho největší záliba je jídlo. Do školy chodí s pytlíkem kůrek od chleba a podle čichu dokáže rozeznat jakýkoli pokrm.

MINULOST

Když byl Hinata malý chlapec, byl opravdu tlustý. Jednou lezl na strom a zlomila se s ním větev. U všeho byla holčička - Misaki. Ta za ním pak chodila do nemocnice a stali se přáteli. Hinata se rozhodl, že si ji jednoho dne vezme, ale musel odjet na vesnici k dědovi a babičce, protože jeho rodiče zemřeli při autonehodě. Od té doby Misaki neviděl.
Na venkově jedl v podstatě pouze zeleninu, takže začal velmi rychle hubnout a růst.

PŘÍBĚH

Jednoho dne se rozhodl, že půjde hledat svou kamarádku z dětství. Dědeček ho nejprve nebral vážně, ale on odešel (jediné, co věděl, bylo, že se dívka jmenuje Misaki). Vrátil se do svého rodného města a nastoupil na Seiku.

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

Ve škole se stal velmi rychle populární, díky své schopnosti rozeznávat jídla podle čichu. Jediný, kdo ho nepodporoval v jídle (zvláště při hodinách), byla předsedkyně.
Jednou, když vylezl na strom ve školním dvoře, se ho předsedkyně pokoušela dostat dolů. V tu chvíli v ní Hinata poznal svoji kamarádku - Misaki. Od té chvíle se stává rivalem Usuie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Bleach vs Naruto ?!

Bleach
Naruto

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama