Kuroshitsuji.

20. října 2013 v 10:48 | Neznámý.(jiný blog) |  Recenze na anime ! :)
Kuroshitsuji
Název : Kuroshitsuji (také Black Butler, Černý komorník)
Počet epizod : 24
Žánr : historická komedie, akční, záhady, fantasy

Dostáváme se do Anglie za vlády královny Viktorie (konec 12. století.)
Hlavní postavou je 12-letý Ciel, kterému při požáru zemřeli rodiče a on se stal jediným právoplatným dědicem rodinné společnosti. Jenže je to ještě dítě a pokud chce udržet společnost musí mít při sebe někoho velice schopného. Udělá něco, co by asi žádné dítě v životě nenapadlo - uzavře smlouvu s démonem. Démon Sebastian se stane vrchním sluhou mladého hraběte a pečlivě se stará o jeho záležitosti. Jenže Ciel nechce jen udržet rodinný podnik, ale chce se především pomstít lidem, kteří mu vzali vše, co kdy miloval a zárověň chce sloužit královně a zničit vše, co je jím trnem v oku. Ciel postupně odhaluje celou pravdu o smrti jeho rodičů, jejich vrazích i o královně. A hlavně nezapomíná na to, že se blíží den, kdy Sebastian naplní smlouvu o zabití vrahů Cielových rodičů a on mu bude muset na oplátku dát svou duši a zemřít.
Kuroshitsuji II
Název : Kuroshitsuji II
Počet dílů : 12
Rok vydání : 2010
Žánr : akční, fantasy, komedie

Kuroshitsuji II je úspěšné pokračování anime Kuroshitsuji. Zatím co v první sérii se celý příběh točil kolem 12letého Ciela v druhé sérii na scénu nastupuje další hrabě. Konkrétně Alois Trancy a jeho věrný pavoučí komorník Claude Faustus.

Když byl Alois menší, tak mu přičiněním démona zemřel mladší bratr, kterého nadevše miloval. Krátce potom se dostal do rukou hraběte Trancyho, který si liboval v mladých chlapcích. V Aloisi stále narůstala zlost, odpor a nenávist jak k straci, tak k vrahu jeho bratra. Právě proto se uchýlil k zavolání pavoučího démona Claudeho a sepsáním smlouvy. Alois se prohlásil za syna hraběte Trancyho, který "neštastně" zemřel a tedy i za dědice celého jeho majetku. A zahájil svou pomstu vůči Sebastianovi! Věřil totiž, že on je viníkem celého jeho neštěstí. Rozhodl se, že mu vezme jeho nejcenější věc - tedy Ciela, který se probouzí opět k životu, ale bez svých vzpomínek. Začíná souboj mezi Cielem a Aloisem a hlavně mezi Sebastianem a Claudem, který si začíná uvědomatvat, že duše Ciela je mnohem chutnější než duše Aloise!
Muj názor-toto anime je užasné,pár věcí si mi na tom nelíbí,miluju Sebastiana !!! Je prostě užasnej :333
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Ino vs Sakura ?

Ino
Sakura

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama