Kanou Soutarou.

7. listopadu 2013 v 17:57 | Postavy.cz |  Životopisy-Kaichou wa maid sama.:O
Kanou Soutarou
Věk
15 Let
Pohlaví
Muž
Titul
Student, Hypnotizér
Karma
Kladná
Autor
Yuki Imoto
Hraje
?
Blízcí
Misaki Ayuzawa, Takumi Usui, Shouichirou Yukimura
Výskyt
Kaichou wa maid-sama!

Kanou má modro-černé vlasy a modré oči. Je poměrně vysoký (182cm) a jednu chvíli chodí zahalený v kapuci a brýlích. Je to patnáctiletý student Seiky. Specializuje se na hypnózu a má zálibu ve čtení knih.

MINULOST

Když byl Kanou ještě malý kluk, odešla od něj a táty maminka. Kanou strašně plakal a otec mu řekl, že ženy jsou příliš křehké a snadno jim ublíží… měl by se proto od nich držet, co nejdále. Od té doby se vyhýbá dívkám…

PŘÍBĚH

Díky jeho vztahu k holkám, mu vůbec nevyhovovalo, že se z původně chlapecké školy (Seiky) stala škola smíšená. Navíc je zde předsedkyně, která se snaží za každou cenu počet studentek ještě zvýšit.

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

Aby se zbavil Misaki, začne nejprve hypnotizovat lidi ze školní rady a tím jí kazit práci. To mu ale příliš nevychází. Proto jednou Misaki, která šla do rozhlasové místnosti, zhypnotizuje a ona se chová jako opilá, poté chce přivést učitele, ale než se vrátí, Usui odvede Misaki na ošetřovnu. Tam si ji raději nahraje, protože se chová opravdu opile a dokonce ho "svádí", takže ji nakonec sváže.

Usui poté převlékne Yukimuru do holčičích šatů. Yukimara narazí na Kanoua a ten se vyděsí, tím si Usui potvrdí, že nemá rád holky - proklepnul si ho, protože mu bylo jasné, že se předsedkyně neopila. Kanou ale stihne Misaki opět zhypnotizovat - pokud do 24 hodin usne, bude nenávidět Usuie. Misaki se tedy drží celou dobu vzhůru a Usui jí také pořád volá. Ráno zjistí, že celou noc strávil před jejím domem. Misaki se drží i ve škole, Yukimara ji chce přinést nějaké prášky, aby jí bylo lépe, ale nakonec jí dá prášky na bolest, které způsobují únavu (podstrčil mu je Kanou).

Posledních pár minut sedí Misaki zmožená na schodech s Usuiem. I když to vypadá, nakonec neusne a na Kanoua si pořádně došlápne. Ten musí poté pomáhat na školní akci holkám. A na každém kroku ho hlídá Misaki. Dívky mu navléknou i králičí ouška… nakonec si ale Kanou zvykne a pomalu ztratí svůj strach z toho, že dívkám ublíží… Nejvíce mu pomáhá přítomnost Yukimari, který je opravdu tak trochu jako dívka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké anime máte nejraději ? :)

Fairy Tail
Bleach
Naruto
Vampire Knight

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama