Shiki-recenze.

3. ledna 2014 v 20:57 | my-beautiful-anime-world.blog. |  Recenze na anime ! :)
Představte si, že žijete ve vesnici, která je naprosto odříznutá od okolního světa, obehnaná ze všech stran hustým lesem. Ve vesnici kde je jen pár domů a plno důchodců, kteří nemají na práci nic jiného než vás drbat a řešit všechny kolemjdoucí. Ve vesnici, na které je snad zajímavý pouze nově postavený dům v evropském stylu, připomínající hrad pro královskou rodinu.
Mladá, krásná Shimizu Megumi se smyslem pro módu, tuhle vesnici přímo nesnáší. Nesnáší ty stálé řeči vesničanů, narážky na její vzhled. Nesnáší tu nudu tam. Jedné co jí zajímá je právě nový dům v evropském stylu zvaný Kanemasa a jeji krásný spolužák Yuuki Natsuno. Jenže ten jí naprosto ignoruje, i přes to, že jsou si tak podobní. Oba chtějí zmizet z této vesnice a jít do města, studovat a uspět. Jednoho dne, se Megumi vážně naštve a z nějakého důvodu vyjde kopec na kterém stojí Kanemasa, do které se právě nedávno nastěhovala jakási rodina. Megumi začne doufat, že jsou to skvělí, bohatí lidé, kteří ji zbaví toho prokletí, bydlet v té ohavné vesničce. Tak tedy vykřičí své pocity. Jak nesnáší tuto vesnici.
V tu ránu, se otevře brána do Kanemasy a Megumi kohosi uvidí. Pár hodin na to, volá Megumina matka kamarádkám a ptá se zda u nich Megumi není, že se ještě nevrátila. Celá vesnice se jí tedy vydá hledat do hor. Najdou ji v lese bezvládně ležet. S Megumi něco není v pořádku, i přes to, že doktor řekne že to neni zlé, Megumi do pár dnů zemře na zástavu srdce.
Není to tak dlouho a ve vesnici začnou umírat další lidé. Spojuje je ale pouze pár věcí - kousnutí, lehká chudokrevnost, nedostatek železa, otupělost a následně smrt. Místní lékař se domnívá že je to epidemie, později ovšem zjisíme že za tím stojí krvelační upíři sídlící na Kanemase a né všichni zemřelí jsou opravdu mrtví.
Muj názor!-Tohle anime mě celkem natchlo,ale konec se mi nelíbil,odfláknutý...moje hodnocení 6 bodůz 10.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké anime máte nejraději ? :)

Fairy Tail
Bleach
Naruto
Vampire Knight

Komentáře

1 Katuš Katuš | Web | 3. ledna 2014 v 21:09 | Reagovat

Fůůůůů!!! 6 z 10? Ani náhodou :D Oproti sladkým upířím romancím i v anime světě? To si zaslouží tak 8-9 z 10. :D Tady to anime je absolutně boží v tom, že z upírů dělá opravdu upíry a že ukazuje opravdové lidské vlastnosti, žádnou dobročinnou činnost jako v některých anime, či filmů. Tady se ti upíři neobrátí na stranu dobra, tady zůstanou krváky až do konce. Proto to mám ráda, protože autor svou myšlenku dotáhl do konce a nepozměnil ji jen kvůli zájmu veřejnosti :)...i když pravda, konec byl odfláknutej :-(  :-D

2 Natalia-chan Natalia-chan | E-mail | 3. ledna 2014 v 21:13 | Reagovat

Dobře,omlouvám se,můj názor :-D
I když,Shiki,je originální. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama