Květen 2014

Durarara.

28. května 2014 v 21:33 | *Natalia-Chan* |  Ostatní témata,debaty.
Jde se zhlédnout Durarara! Těště se na obrázky,životopisy a tak dále.

Vlk.

27. května 2014 v 14:22 | *Natalia-Chan* |  Ostatní témata,debaty.
Jaké je Tvoje nejoblíbenější zvíře ?
Moje nejoblíbenější zvíře je vlk .Havrani.

21. května 2014 v 21:21 | *Natalia-Chan* |  Povídky-FF


Buší mi srdce,potím se,
strachuji se a pykám za vše.
Obloha je lemována černými mraky,
nade mnou létají blesky,
snažím se vzpomenout,kde to všechno začalo.

Kapky padají do mých vlasů,
havrani létají nade mnou,
vítr se zvedá a listí odlétá pryč.

Zůstala jsem tu už úplně sama,
zaryji své studené ruce do bahna,
tam střep se leskne,a hle,
červená barva zdobí mé ruce.
To je hřích a odejdu tam,kam havrani nedolétnou.

Manga,Naruto.

21. května 2014 v 21:08 | *Natalia-Chan* |  Ostatní témata,debaty.
Ahojte lidi,tak co ? Četli ste dnešní mangu Naruta ? Docela bych ráda slyšela Váš názor,co si o tom myslíte ..Jak myslíte,že to dopadne ? Kdo bude vítězem války ?

Jinak poslechněte si to :


Blood C,recenze.

11. května 2014 v 17:21 | http://nasusa.blog.cz |  Recenze na anime ! :)

Blood C,recenze


Žánr: horor, mystery, supernatural, drama
Rok vydání: 2011
Počet epizod: 12
Všichni je známe. Takové ty městečka/vesnice, kde se celý rok nic neděje, všechny domy jsou postavené na jedné silnici, a najdete tam jednu sámošku, když máte štěstí, tak školu, možná cukrárnu, a to je vše. V anšem případě máme ještě kavárnu, což je nevídaný luxus, ale tak či tak, představte si prostě zapadákov ukrytý mezi horami a lesy. Ano, tam se bude náš příběh odehrávat.
Kisaragi Saya je, jemně řečeno, bezstarostná dívka, která bydlí se svým otcem ve svatyni, kde mu i pomáhá. Chodí do msítní školy spolu se svými kamarády, svačiny si vyzvedává u tátova kamaráda, který vede kavárnu a dává jí moc dobré cukroví (není to pedofil xD), a do školy chodí pořád pozdě, protože má slabost pro roztomilá malá zvířátka jako jsou kočičky nebo pejskové.
To je ale jenom ve dne. V noci Saya plní své povinnosti kněžky a likviduje svou silou a katanou nelidské zrůdy, které lidi zabíjejí,. aby přežily. A přestože je Saya silnější než obyčejní lidé a má lepší fyzičku, není to boj vůbec snadný. nehledě na to, že Saya musí zachránit všechny vensičany před újmou.
Po čase ale příšer začne přibývat, dokonce na Sayu i mluví, a jsou čím dál troufalejší, útočí už i za bílého dne, dokonce jsou i čím dál silnější. A Sayin úkol se stává čím dálů těžší, a začíná selhávat v ochraně. Ale vypadá to, že příšery jdou hlavně po ní. A Saya si začne uvědomovat, že něco není v pořádku. V prvé řadě, proč jí ty mosntra říkají tak divné věci. A jaktože pokaždé, když nějakou zabije, má okno? A proč si nepaamtuje ani jednu vzpomínku z dětství?
Moje hodnocení-tohle anime se mi vůbec,ale vůbec nelíbilo a to jsem si říkala,jak to vypadá slibně.Upřímně bylo tam moc krve a já,která toho hodně vydržím tak se mi zvedal žaludek.Takže tohle anime si můžete odpustit.


Nightcore- Killer

6. května 2014 v 6:52 | YouTube |  YouTube ! :)