Blood C,recenze.

11. května 2014 v 17:21 | http://nasusa.blog.cz |  Recenze na anime ! :)

Blood C,recenze


Žánr: horor, mystery, supernatural, drama
Rok vydání: 2011
Počet epizod: 12
Všichni je známe. Takové ty městečka/vesnice, kde se celý rok nic neděje, všechny domy jsou postavené na jedné silnici, a najdete tam jednu sámošku, když máte štěstí, tak školu, možná cukrárnu, a to je vše. V anšem případě máme ještě kavárnu, což je nevídaný luxus, ale tak či tak, představte si prostě zapadákov ukrytý mezi horami a lesy. Ano, tam se bude náš příběh odehrávat.
Kisaragi Saya je, jemně řečeno, bezstarostná dívka, která bydlí se svým otcem ve svatyni, kde mu i pomáhá. Chodí do msítní školy spolu se svými kamarády, svačiny si vyzvedává u tátova kamaráda, který vede kavárnu a dává jí moc dobré cukroví (není to pedofil xD), a do školy chodí pořád pozdě, protože má slabost pro roztomilá malá zvířátka jako jsou kočičky nebo pejskové.
To je ale jenom ve dne. V noci Saya plní své povinnosti kněžky a likviduje svou silou a katanou nelidské zrůdy, které lidi zabíjejí,. aby přežily. A přestože je Saya silnější než obyčejní lidé a má lepší fyzičku, není to boj vůbec snadný. nehledě na to, že Saya musí zachránit všechny vensičany před újmou.
Po čase ale příšer začne přibývat, dokonce na Sayu i mluví, a jsou čím dál troufalejší, útočí už i za bílého dne, dokonce jsou i čím dál silnější. A Sayin úkol se stává čím dálů těžší, a začíná selhávat v ochraně. Ale vypadá to, že příšery jdou hlavně po ní. A Saya si začne uvědomovat, že něco není v pořádku. V prvé řadě, proč jí ty mosntra říkají tak divné věci. A jaktože pokaždé, když nějakou zabije, má okno? A proč si nepaamtuje ani jednu vzpomínku z dětství?
Moje hodnocení-tohle anime se mi vůbec,ale vůbec nelíbilo a to jsem si říkala,jak to vypadá slibně.Upřímně bylo tam moc krve a já,která toho hodně vydržím tak se mi zvedal žaludek.Takže tohle anime si můžete odpustit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké anime máte nejraději ? :)

Fairy Tail
Bleach
Naruto
Vampire Knight

Komentáře

1 Nell Nell | E-mail | 22. ledna 2016 v 21:39 | Reagovat

Mně se to anime líbilo :D
Hold jsem takový masochista a sadista :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama