Červenec 2014

Sword Art Online II.

22. července 2014 v 11:59 | AKIHABARA.cz |  Ostatní témata,debaty.
Sword Art Online II
Odkazy:AniDB MAL
Originální název:Sword Art Online II
Název ve znacích:ソードアート・オンラインII
Datum vydání:5.7.2014 - ?
Typ:TV série
Počet epizod:24


Kuroshitsuji III - Book of Circus , Kuroshitsuji IV - Book of Book of Murder

22. července 2014 v 11:53 | *Natalia-Chan* |  Ostatní témata,debaty.
Jak už někteří víte v červnu a v červenci má vyjít nová série Kuroshitsuji a to Kuroshitsuji III - Book of Circus.
Tato série má být celá podle mangi takže ti co čtou mangu tak již vědí o co půjde ^^! a myslím si, že se vám zalíbí. :))
V této nové sérii bude vystupovat 8 nových postav a to: 1. Joker
2. Doll
3. Beast
4. Dagger
5. Snake
6. Peter
7. Wendy
a 8. Jumbo
Ale nevíjde jenom III. série, ale rovnou i IV. série s názvem Kuroshitsuji IV - Book of Murder.


Asuma Sarutobi

21. července 2014 v 15:21 | Postavy.cz |  Životopisy- Naruto.
Asuma Sarutobi
Věk
30 let, zhruba
Pohlaví
Muž
Titul
Jounin, Strážní ninja
Karma
Kladná
Autor
Masashi Kishimoto
Hraje
Jurota Kosugi
Blízcí
Shikamaru Nara, Choji Akimichi, Ino Yamanaka, Hiruzen Sarutobi, Kurenai Yuuhi
Výskyt
Naruto, Naruto (anime), Naruto (manga)
Asuma je Jouninem a velitelem týmu 10, ve kterém je: Shikamaru Nara, Choji Akimichi a Yamanaka Ino. 3. Hokage byl jeho otec. Je to pohodář a optimista.
Pořád má u sebe cigaretu, bez které snad ani není. Jako jeden z mála Jouninů se o své žáky často strachuje a hlídá si je, což je i dobře. Svým třem žákům dál přezdívku: "uřvaná pusa" - Ino, "flákač" - Shikamaru a "žrout" Chouji. Možná právě díky Shikamarovi považuje svůj tým za ten nejlínější v celé Listové.
Příběh


Narodil se v klanu Sarutobi. Po 9 letech absolvoval úspěšně akademii. Ve 12 letech podstoupil úspěšně Chuuninskou zkoušku. Strážil také feudálního pána země "Ohně" jako jeden z 12ti.
V boji používá svoje nože zvané "boxery". V jeho volném čase je nejvíce s Kurenai Yuuhi a vypadá to, že mezi nimi i něco jiskří.

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

Po invazi na Listovou vesnici velmi truchlil nad smrtí Třetího Hakageho. S Kakashim bojují proti Itachimu z klanu Uchiha a Kisamemu, kteří pátrají ve vesnici po Narutovi. Kisame však zraní Asumu pomocí svého meče. Když se chystá Itachi zabít Kurenai okamžitě jí vyráží na pomoc. Hned za ním dorazí Kakashi a Gai, takže se protivníci vzdávají a prchají. Asuma také vysvětlí Narutovi techniku "Větrného elementu"

Když bojuje Asuma s Hidanem podlehne zraněním, které se na něj přenese. I přes pomoc, kterou Ino zkouší jsou tyto zranění smrtelná. Asuma zdělí Shikamarovi, že má na to stát se jednou Hokagem, zapálí se znovu svojí tentokrát poslední cigaretu a zemře.

Temari

19. července 2014 v 10:32 | Postavy.cz |  Životopisy- Naruto.

Věk
16 až 19 let, narozeniny má 23. Srpna
Pohlaví
Žena
Titul
Jounin
Karma
Neutrální
Autor
Masashi Kishimoto
Hraje
Romi Paku
Blízcí
Gaara, Kankuro, Shikamaru Nara, Naruto Uzumaki, Karura
Výskyt
Naruto, Naruto (manga), Naruto (anime)
Temari je dcera čtvrtého Kazekageho. Ze všech třech dětí (Temari, Gaary a Kankura) se narodila jako první a v probíhajícím "Narutu Shipuuden" jí je 19 let.
Povaha, boj

Zezačátku, v době Gaarova "největšího šílenství" je Temari z něj vystrašená nejmíň, přesto nepřiznává, že by se mohla Gaarovi postavit. Jak dívky bývají, je i Temari v jádru přes svojí krutost k nepřátelům, hodnou sestřičkou, která svým mladším sourozencům pomáhá, a to i za cenu vlastního života. V jádře je i vcelku panovačná, na což pravděpodobně právě chytla Shikamara.
Její útočnou zbraní je takzvaný Tessen, neboli útočný vějíř, jehož mávnutím je schopná vyvolat vítr, jež sama názývá "spojencem." V seriálu se zatím neobjevila v bojové situaci bez vějíře, takže úroveň jejího boje bez vějíře není znám. Ví se o ní ovšem, že je chytrá a postupuje takticky. Útočí na dálku.
Kamatari, Jednooká Lasice

Její nejsilnější útok se jmenuje "Kirikiri mai", neboli "Tanec tornáda". Tento útok, obětováním pár kapek vlastní krve, vyvolá jednookou lasici(Kamatari), kterou je možno uvidět jen pár chvilek po vyvolání, pak jsou vidět jen následky. Dokáže během deseti sekund prosekat velkou část lesa, ihned potom zmizí.
Procházka příběhem

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!
I přestože byla sama Temari proti útoku na Listovou, s bratry šla na Chuuninské zkoušky. Prvními dvěma koly procházeli společně, pak se začly dvojice, které proti sobě bojovali. Temari vylosovala Ten Ten. Zde Temari ukázala poprvé svou krutost k nepříteli, dokonce se dostala i do sporu s Rock Leem.
"...Zde Temari ukázala poprvé svou krutost k nepříteli..."

V dalším kole se střetla s Narou Shikamarem, který ji nakonec porazil, i přestože se vzdal. Temari sice uvažovala vychytrale a takticky, Shikamaru ji ale dokázal, že mezi nimi je pořád velký rozdíl. Přestože se zdálo, že se taktika přehupuje, celou dobu měl navrch Shikamaru, který měl kliku, že Temari neútočila.
Ihned po souboji Uchihy Sasukeho a Gaary začala invaze do Listové. Temari při útěku zastavovala Sasukeho, bohužel ho jen zdržela. Viděla až později souboj Gaary a Naruta.
Do příběhu se opět vrací s nástupem Naruta Shippuuden a to kvůli organizaci Chuuninské zkoušky, kterou vede právě s Narou Shikamarem. Až po cestě zpět domů se dozvídá, že byl unesen Gaara a spolu s Narutem, Sakurou a Kakashim se vrací zpět do Písečné.
Zajímavosti
Temari v Shippuudenu

Po internetu pobíhají zvěsti, že Temari a Nara Shikamaru spolu mají milostný poměr. Na toto téma bylo již vytvořeno mnoho FanArtů a FanFikcí.
Temariino oblíbené jídlo je zeleninová polévka a pražené kaštany a jídlo, které nemá ráda jsou chobotnice a jiná mořská "havět".
Mezi Temariiny techniky patří i takzvané techniky umění, zvané Ninpou. Mezi ně patří například základní útok Kamaitachi, nebo jeden z jejích nejsilnějších útoků Tatsuno Ooshigoto.

Arisawa

17. července 2014 v 12:43 | *Natalia-Chan* |  Ostatní témata,debaty.
Dnes má i Arisawa narozeniny ^^!


Shiranui Genma

17. července 2014 v 12:29 | *Natalia-Chan* |  Ostatní témata,debaty.
Dnes slaví narozeniny Shiranui Genma !


Kurosaki Ichigo

15. července 2014 v 19:29 | *Natalia-Chan* |  Ostatní témata,debaty.
Všechno nejlepší Ichigo !! :3


Baki

4. července 2014 v 18:29 | *Natalia-Chan* |  Ostatní témata,debaty.
Dnes má narozeniny Baki !

Hyuuga Neji

3. července 2014 v 22:46 | *Natalia-Chan* |  Ostatní témata,debaty.
Všechno nejlepší Neji !! Usmívající se


Siesta

1. července 2014 v 15:41 | Postavy.cz |  Zero no tsukaima,životopisy

Siesta
Věk
17 Let
Pohlaví
Žena
Titul
Služebná
Karma
Kladná
Autor
Noboru Yamaguchi
Hraje
Yui Horie
Blízcí
Saito Hiraga, Scarron, Jessica
Výskyt
Zero no Tsukaima