Shingeki no Kyojin-životopisy.

Ymir.

6. ledna 2014 v 21:54 | Postavy.cz
Ymir
Věk
18 +- Let
Pohlaví
Žena
Titul
Žádný není znám
Karma
Kladná
Autor
Hajime Isayama
Hraje
Saki Fujita
Blízcí
Christa Renz
Výskyt
Shingeki no Kyojin, Shingeki no Kyojin (anime), Shingeki no Kyojin (manga)

Sasha Braus.

6. ledna 2014 v 21:53 | Postavy.cz
Sasha Braus
Věk
18 +- Let
Pohlaví
Žena
Titul
Potato girl
Karma
Kladná
Autor
Hajime Isayama
Hraje
Yu Kobayashi
Blízcí
Christa Renz, Ymir
Výskyt
Shingeki no Kyojin, Shingeki no Kyojin (anime), Shingeki no Kyojin (manga)
Úchylák na jídlo !

Petra Ral .

6. ledna 2014 v 21:52 | Postavy.cz
Petra Ral
Věk
Neznámý
Pohlaví
Žena
Titul
Průzkumník
Karma
Kladná
Autor
Hajime Isayama
Hraje
Natsuki Aikawa
Blízcí
Eren Jaeger, Hansie Zoe, Erwin Smith, Auruo Bossard, Levi
Výskyt
Shingeki no Kyojin
Petra Ral je vojákem Průzkumné Legie a je osobně vyprána Levim, aby bojovala v jeho týmu. Měří 158 cm a váží 55 kg.

Osobnost

Na Leviho se dívá jako na vůdce, který se stará o svůj tým. Většinou se dostane do rozporu s Auruem.

Je laskavá a starostlivá, což je vidět, když dává pozor na Erena, který se přidal do Leviho skupiny. Nejvíce ze všeho po něm chce, aby se do ničeho nevrhal zbrkle a aby jim věřil. Její slova mají ale na Erena velký dopad.

Petra nejvíce projevila lítost, když se ona a její kolegové z týmu vyděsili kvůli Erenově nečekané přeměně. Řekla mu, že se omlouvá a jako gesto a aby pochopila, co pro zvládnutí proměny Eren dělá, kousla se společně s ostatními do ruky a tím dokázali, že mu věří a z ničeho ho neobviňují.

Dovednosti

Petra byla velmi zkušeným vojákem. Sama zabila 10 titánů, 58 smrtí si připsala společně s celým Leviho týmem.

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

Příběh

Petra se prvně objevuje ve scéně, kdy se Průzkumná Legie vrací zpět z výpravy za stěnami Rose. Sklání se nad smrtelně zraněným vojákem. Když se jí nedařilo zastavit krvácení, přišel Levi a umírajícího mladíka utěšil. Petra se poté rozplakala.

Později si jí Levi vybere, aby bojovala v jeho týmu a je jí rozkázáno, aby dohlížela na Erena. Petra velmi obdivuje Leviho a občas nadává Auruovi, že napodobuje jeho chování.

Když se Eren nečekaně přeměnil, opatrně ustoupila a vytáhla meče. Ostatní udělali totéž. Poté však Erena přijali a Petra byla první, kdo se kousl do ruky.

Když ženská titánka zaútočí na jejich tým při 57. expedici za zdí, Petra přesvědčuje Erena, aby se vyhnul boji. Opakovaně ho prosí, aby věřil jí a jejím přátelům a přijal oběti ostatních, jen tak mohla podle ní mise pokračovat. Eren Petru poslechl a pokračovali dál, nakonec vojáci Průzkumné Legie titánku chytili. Mise však selhává, když titánka hlasitým křikem povolá ostatní titány a ti jí poté sežerou.

Poté společně s Gunterem, Erdem, Auruem a Erenem jedou směrem, kam je vede světelný signál. Poté jsou přepadeni osobou, která zabije Guntera, a hned na to se přeměňuje v titánku. Petra nakáže Erenovi, aby utekl a nechal je bojovat. Ze začátku to vypadá, že mají navrch. Titánku zbaví zraku a znehybní jí ruce. Když jí ale chtěli zneškodnit, titánka vynaložila všechno léčení do jediného oka, takže do pár vteřin se jí zrak vrátil a hned na to zabila Erda.

Smrt

Petra se nemohla vzpamatovat z šoku, že je Erd mrtvý. I když na ní Auruo křičel, aby něco udělala, nebyla schopná se pohnout a toho využila titánka, která jí surově přimáčkla ke stromu a zlomila jí páteř.

V anime, kdy se Průzkumná Legie vrací zpět z expedice, začínají vojáky pronásledovat titáni. Levi všem rozkáže, aby začali z vozů vyhazovat mrtvá těla, jinak se jim nepodaří utéct. Jedno z vyhozených těl bylo Petry.

Po návratu Levie zastaví Petřin otec, aby si promluvili o jeho dceři. Ukazuje mu dopis, který od Petry dostal, ve kterém je psáno, že je hrdá na to být v jeho skupině. Obsah jejího dopisu naznačuje, že Petra cítila k Levimu něco víc, než jen náklonnost k veliteli a pan Ral mu chtěl vysvětlit, že jeho dcera je ještě mladá na vážný vztah. Levi celou tu dobu mlčí. Poté už není ukázáno, jak byl Petřin otec informován o její smrti.

Mikasa Ackerman.

6. ledna 2014 v 21:51 | Postavy.cz and Natalia-Chan
Mikasa Ackerman
Věk
18 +- Let
Pohlaví
Žena
Titul
Žádný není znám
Karma
Kladná
Autor
Hajime Isayama
Hraje
Nikdo
Blízcí
Annie Leonhardt, Grisha Jaeger, Armin Arlelt, Eren Jaeger
Výskyt
Shingeki no Kyojin, Shingeki no Kyojin (anime), Shingeki no Kyojin (manga)
Mikasa je jedna z hlavních postav.Považuje se za sestru Erena.Nevím jestli je to pravda,ale myslím si,že je do něj zamilová,protože to vyplývá z jejího chování vůči němu.Mikasa má přirozený talent a už zachránila tolik svých přátel a pobila tolik obrů,že to není ani možné.Je jedna z nejlepších vojáků.

Levi.

6. ledna 2014 v 21:46 | Postavy.cz
Levi
Věk
Neznámý
Pohlaví
Muž
Titul
Člen průzkumné legie
Karma
Kladná
Autor
Hajime Isayama
Hraje
Nikdo
Blízcí
Erwin Smith, Petra Ral, Eren Jaeger
Výskyt
Shingeki no Kyojin, Shingeki no Kyojin (anime), Shingeki no Kyojin (manga)
Levi, člen Průzkumné legie...
Levi, jeden z nejsilnějších vojáků, které kdy lidstvo znalo.

Jeho věk je neznámý, stejně jako jeho minulost. Říká se, že se dříve živil jako kriminálník. Poté se stal vojákem a později byl osloven Erwinem Smithem, aby se přidal k průzkumné legii. Jeho tým ho oslovuje "heichō" (kapitán), což mu vyhovuje.
Jeho bojové schopnosti jsou unikátní a má úžasnou schopnost ovládat manévrovací zařízení. Je k titánům nemilosrdný a zabíjí je bez jakéhokoli slitování či zaváhání.

Vzhled a Osobnost

Má krátké rovné černé vlasy, příjemně modré oči a hezky upravené, tenké obočí. Je celkem malý, měří jen 160 cm, ale přesto jsou v tom anime postavy menší než on. Je klidný a vyvážený, pohledem působí, jako by ho nic nezajímalo. Ovšem to zdaleka není pravda, hodně si toho přetrpěl, když ztratil svůj tým.

Je celkem sprostý, tajemný, brutální, trošku hrubý a sadistický, ale přesně tohle z něj dělá Leviho. Jednou řekl, že má "upovídanost" v povaze, což je nejspíše pravda. Mluví celkem hodně, ale když mluví, působí to dojmem, že nemluví skoro vůbec. Je to blázen do čistoty, snaží se všechny věci udržet čisté a věnuje tomu hodně pozornosti. Má rád disciplínu, proto je těžké s ním vycházet. Dodržuje pravidla a plní rozkazy nadřízených.

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

Příběh

Levi v manze...
Poté, co Eren pomocí velkého balvanu ve formě titána zapečetil díru ve stěnách Trostu, se ocitne on, již v lidské podobě, Mikasa a Armin pod ohrožením přeživšího titána. Na poslední chvíli tam přijde Levi, který zabije titána a všechny hrdinsky zachrání.

Když se Eren probere v cele omotaný řetězy, Levi mu řekne, že za něj bere veškerou zodpovědnost a chtěl by ho vidět v Průzkumné legii. Eren nemohl odmítnout a taky neměl na vybranou, jinak by ho popravili.

Jakmile se konal soud a Eren ztratil nervy pod návalem otázek a obvinění, chopil se Levi příležitosti a drsně Erena skopal a vyrazil mu zub. I přes tento nával bolesti a potupy se Eren dokázal udržet a nepřeměnit se, čímž Levi chytře dokázal, že se Eren dokáže ovládat a nezaslouží si zatím zemřít. Tímto si vysloužil ne zrovna pěkný pohled od Mikasy, ovšem také přesvědčil ostatní, že, byť jen dočasně, se Eren může přidat k Průzkumné legii.


Při expedici za stěnami Rosy byli Levi a jeho tým napadnuti Ženským titánem, jehož totožnost ještě nikdo neznal. Titánka se snažila chytit Erena, proto Levi dbal na jeho bezpečnost. Když ale Eren viděl, jak mu před očima umírají lidé, kteří se ho snaží zachránit, chtěl se proměnit v obra a titánce se postavit. Levi mu v tom nebránil, jen mu dal na výběr, jestli bude věřit sobě, nebo týmu. Díky Leviho přesvědčovacím schopnostem Eren uvěřil týmu a zachoval si svou lidskou podobu. Po chvilce byla titánka zahnána do pasti a chycena. Plán nicméně selhal, když svým řevem přilákala ostatní titány, kteří ji pak sežrali.

Všichni si mysleli, že jsou titánka i člověk v jejím těle mrtví, ale ukázalo se, že ne. Annie se dokázala po určité době podruhé přeměnit. Zabila celý Leviho tým, a tím donutila Erena bez váhání se přeměnit na titána. Eren boj prohrál a před očima Mikasy ho titánka "snědla". To naštěstí ještě nebyl konec, protože Levi s malou pomocí Mikasy Erena zachránil.

Pár zajímavostí k boji Levi vs. Ženský Titán

- Bylo to poprvé, co se Levi podrobněji ukázal při boji.
- Leviho styl boje by se dal nazvat "elegantní", což odpovídá i jeho povaze. - Hodně fanoušků uchvátil moment, kdy rozřízl 15 metrové titánce celou délku její ruky. Při použití této techniky si zbraň v pravé ruce přehodil tak, aby byl meč otočen směrem dolů.
- Levi zde ukázal své úžasné manévrovací schopnosti, se kterými by byl určitě schopen titánku zabít, ale jelikož plán byl jen zachránit Erena, neudělal to. Také si při boji nepříjemně zlomil nohu, na což bylo uděláno několik speciálních záběrů.

Pár podrobností a zajímavostí
- Leviho hlas dabuje Hiroshi Kamiya, který také dabuje Mephista z Ao no Exorcist nebo Araragi z Bakemonogatari, Nisemonogatari atd.
- Při hlasování o to, kdo je nejoblíbenější postava v Shingeki no Kyojin, se Levi umístil na prvním místě s počtem hlasů 3953.
- Je známo, že Petra, členka týmu, Leviho milovala, ale bohužel všechno dopadlo tragicky, jelikož zemřela a její tělo muselo být na očích Leviho vyhozeno z vozíku kvůli titánům, kteří je pronásledovali.
- Podle dopisu, který Petra poslala svému otci, se měla s Levim brzy vdávat.
Výška: 160 cm
Váha: 65 kg


Levi má krátké, rovné černé vlasy. Má ostré modré oči, které vypadají hrůzostrašně a jeho pohled budí jistý respekt. Není sice kdoví jak vysoký, ale je perfektně vyškolený. Jeho klid a klidné chování může působit na ostatní tak, že ho nic a nikdo nezajímá, ale opak je pravdou.

Osobnost

Levi je znám pro svou posedlost pro pořádek. Má tendenci udržet věci bez poskvrny. (To můžeme vidět, když on a jeho posádku uklízeli dům).
Často je neomalený a nepřístupný a má silný respekt pro disciplínu. To z něj dělá člověka, ze kterým je těžké dlouho vydržet.

Cítí obrovskou nenávist k Vojenské policii.

Pokud jde o zabíjení titánů, tak je nemilosrdný ale zároveň si zachovává svou studenou tvář.
Taktéž je i sadistický (Např. když je zadržen Ženský Titán, tak k ní přistoupí, nejdřív se ji posmívá a potom jí řekne, jak jí bude odřezávat končetiny z jejího lidského těla. A dokonce přizná, že u jejího utrpení se velmi dobře baví).

Jeho minulost

Proslýchá se, že Levi kdysi žil jako kriminálník a podílel se na podzemním zločinu, než se stal vojákem. Tomu tak bylo, než jej oslovil Erwin Smith a nabídl mu přijetí do Průzkumné Legie.

Jeho schopnost při použití 3D manévrovací výbavě je vynikající, v tomhle nemá konkurenci.

Tohle je moje nejoblíbenější postava z "SNK" LEVI !! <3

Erwin Smith.

6. ledna 2014 v 21:41 | Postavy.cz
Erwin Smith
Věk
Neznámý
Pohlaví
Muž
Titul
Velitel průzkumníků
Karma
Kladná
Autor
Hajime Isayama
Hraje
Daisuke Ono
Blízcí
Dot Pixis, Dallis Zacklay, Levi
Výskyt
Shingeki no Kyojin, Shingeki no Kyojin (manga), Shingeki no Kyojin (anime)

Eren Jaeger .

6. ledna 2014 v 21:40 | Postavy.cz
Eren Jaeger
Věk
15 +- Let
Pohlaví
Muž
Titul
Průzkumník
Karma
Kladná
Autor
Hajime Isayama
Hraje
Nikdo
Blízcí
Mikasa Ackerman, Annie Leonhardt, Armin Arlelt
Výskyt
Shingeki no Kyojin, Shingeki no Kyojin (anime), Shingeki no Kyojin (manga)
Eren Jaeger pochází z obvodu Shiganshina, oblasti, která je nejblíže zdi Maria. Jeho nejlepší kamarádi Mikasa a Armin se společně s ním přidali do průzkumné legie, aby zabránili obrům v průniku do vnitřku zdí. Jeho cílem je vyhladit obry z povrchu zemského. Erenovo příjmení znamená v němčině "Lovec".

Vzhled


Eren je nejspíše německého původu. Je mladý patnáctiletý chlapec průměrné výšky a váhy. Má dlouhý a kulatý obličej, hnědé vlasy a velké tyrkysové oči (barva očí se mění podle osvětlení). Jeho kůže se zdá poněkud tmavší než u ostatních postav.

Poprvé ho můžeme vidět v klasickém měšťanském oblečení, které se skláda z hnědých kalhot, zeleného trička a kaštanově hnědé bundy. Později je viděn ve vojenské uniformě. Vždy má uvázaný na krku klíč, který mu daroval jeho otec.

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

Vzhled v podobě obra


Jeho vzhled vypadá drasticky, ovšem je zde hodně vlastností, které ho dělají rozeznatelným. Spolu s masivním nárůstem do výšky mu jeho vlasy narostou až po bradu. Naopak jeho velké oči budou úzké na výšku a dlouhé na délku. Jeho jazyk, nos i uši jsou do špičata. Jeho zuby tvoří nahoře i dole dva řádky. Ve srovnání s ostatními obry se Eren zdá fyzicky silnější.

Osobnost


Nejlépe se dá Eren popsat jako tvrdohlavý a impulsivní. Kvůli jeho silnému odhodlání ochránit lidstvo opustí zdi. Již jako malé dítě toužil po členství v Průzkumné Legii, kvůli čemuž se pohádal se svou matkou a označil ostatní lidi za "hloupé". Po tom, co byl svědkem toho, jak obr snědl jeho matku, rozhodl se její smrt pomstít a vyhladit všechny obry. Velmi se stará o své kamarády a nasazuje svůj život pro jejich záchranu. Když byl menší, zabil dva muže, aby zachránil svou adoptivní sestru Mikasu. Je velmi netrpělivý, což ho většinou dostane do smrtelného nebezpečí, ale jeho přátelé ho vždy zachrání, hlavně Mikasa.

Levi také zmínil, že Eren je monstrum, ale ne kvůli jeho schopnosti přeměnit se na obra, ale jeho nezlomné vůli.

Historie


Rok 844
Jako malé dítě zachránil Mikasu. Tři muži vtrhli do jejího domu, zabili její rodiče. Eren poté přišel a dva z nich zabil, ale třetí se objevil za ním a za krk ho přirazil ke zdi. S nadlidskou silou tenkrát Mikasa vrazila třetímu muži dýku přímo do srdce. Poté je našel pan Jaeger a Eren daroval Mikase svou červenou šálu, přičemž jí prohlásil za člena rodiny.

3D pohybová výstroj


Během tréninku se Erenovi nedařilo se udržet a vždy se uhodil hlavou o zem. Eren prosil o radu snad všechny, ale nedostalo se mu jiné odpovědi než té, aby se v klidu soustředil. Při jeho posledním pokusu zůstal ve správné poloze jen chvilku, poté se ale opět převrátil a uhodil se hlavou o zem. Vedoucí výcviku řekl Thomasovi Wagnerovi, aby si s Erenem vyměnili výstroj. Nakonec se ukázalo, že Erenova výstroj byla poškozena.
Poté jsme viděli Erena užívat 3D pohybovou výstroj, jen když kolosální obr opět zaútočil na hrabny zdi a když během vyjížďky za hradby prchal před ženským obrem.


Příběh


V roce 845 se objevuje kolosální obr a s ním i ostatní obři, kteří začínají požírat obyvatele zdi Maria. Eren na vlastní oči spatří zničení jeho města a smrt jeho matky. Eren a Mikasa jsou poté zachráněni členem Stálých Jednotek, Hannesem.

Po pádu zdi Maria Eren, Mikasa a Armin pracují na farmě, a při dosážení řádného věku odcházejí do armády, kde tráví 4 roky tréninkem. Eren se na konci umístí jako pátý nejlepší.

Bitva v obvodu Trost
Po promoci je nyní Eren schopen se formálně ucházet o místo v Průzkumné legii. V ten samý den se ale objeví kolosální obr a stejně jako v roce 845, prorazí zeď. Eren se ho pokusí zabít, ale obr zmizí a ostatní obři se začínají hrnout dovnitř zdi.

Všichni noví rekruti jsou rozděleni do skupin, aby bránili různé části města. Eren je ve skupině s Arminem. Poté, co spatří své kamarády umírat, mu jeden z obrů ukousne nohu. Kousek od něj spatří Armina, kterého se snaží sežrat vousatý obr. Erenovi se včas podaří Armina vytáhnout z úst obra, ale nakonec je on tím, kdo je sněden. Vše se pak ukáže v obrově žalůdku, kde se Eren ze své posedlosti k pomstě promění v obra sám.
Mezitím se Mikasa a ostatní snaží dostat do skladiště, kde si potřebují doplnit plyn, který je nezbytný pro 3D pohybovou výstroj.

Zdá se, že obři přemůžou Mikasu a její skupinu, ale objevuje se Eren ve své obří podobě a všechny zachrání. Poté se skácí k zemi a jeho lidské tělo se objeví v zadní části obřího krku. Pro všechny přihlížející je to obrovský šok, zvláště pro Mikasu, která k němu okamžitě přiběhne a se slzami v očích ho objímá a pro jistotu ještě kontroluje tlukot jeho srdce. Eren se poté probudí, a spatří kolem sebe, Armina a Mikasi vojáky, připravené k útoku. Mají v úmyslu Erena zabít, protože si myslí, že je nepřítel. Vojáci zaútočí, a Eren nemá jinou volbu, než aby se znovu přeměnil na obra kousnutím se do ruky pro záchranu svých přátel. Armin se poté pokouší promluvit, ale nikdo ho neposlouchá. Naštěstí do situace zasáhne velitel Dot Pixis.

Po promluvě s Pixisem se zrodí nový plán, kde má Eren ve své přeměně v obra vzít obrovský balvan, který přenese k bráně, aby jí následně zaterasil. Eren je přiřazen k týmu s Mikasou, která ho bude bránit mezitím, co ponese balvan. Po přeměně ale nečekaně zaútočí na Mikasu. Poté je Eren raněný, a jeho tělo se nedokáče hojit, tak jak by u obra mělo. Mise je určena za neúspěšnou. Na scénu však přijde Armin a snaží se k Erenovi dostat. To se mu podaří a promluví k němu, snažíc se připomenout mu jeho cíl. Následně obr Eren vstává. Popadne balvan a přenese ho k bráně.
Následně se Eren začíná přeměňovat znovu v člověka. Znenadání se objeví obr, který se stačil ještě dostat do města, ale Levi je stihne v čas zachánit.

Eren se probouzí ve vězeňské kobce. Levi s Erwinem s ním mluví o jeho cíle, vyhladit obry. Levi řekl, že ho přijme do Průzkumné Legie. Eren ještě nějáký čas pobývá v kobce, následně se však objevuje Hanji, aby ho spolu s ostatními členy Legie odvedli do soudní síně, kde se rozhodne o jeho osudu. Velitel Erwin se snaží vysvětlit, že Erenova síla lze využít pro jejich výpravy za zdi. Levi poté Erena zmlátí, aby dal soudci najevo, že si ho dokáže udržet na vodítku. O Erenově osudu je rozhodnuto. Po nějakém čase se do Průzkumné Legie přidají i jeho přátelé z výcviku a společně vyrazí na výpravu za zdi.

Ženský obr
Během výpravy za zdmi se objeví tzv. abnormální obr, který je později označen za "ženského". Dožene Erenův tým v lese a cestou zabije spoustu vojáků. Eren chce ochránit své kolegy tím, že se přemění, ale nakonec se rozhodne věřit svému týmu. Ženský obr je nakonec chycen do pasti. Levi se odtrhne od skupiny a promlouvá k obrovi, který se však nehodlá vzdát a hlasitým křikem přivolává ostatní obry, kteří jí následně začnou požírat.

Erenova skupina pokračuje dál lesem, když se najednou kousek od nich objeví osoba, o které si myslí, že je to Levi, který je dohnal. Voják zahalený v plášti ale zabije Guntra, následně se přemění v ženského obra a zabije Petru, Aurua a Erda. Naštvaný Eren se též promění a začíná souboj, který nakonec vyhrává ženský obr. Mikasa se akorát stává svědkem toho, jak ženský titán unáší Erena a vydá za ním. Později narazí na Leviho a tak rozhodnout se spolupracovat, aby Erena zachránili. To se jim podaří. Celá výprava je ale považována za neúspěšnou a vojáci se vracejí zpět za hradby ve výrazně malém počtu.

Po návratu se vyšetřuje, kdo je ženský obr. Hlavní podezřelou je Annie Leonhart, členka Vojenské Policie. Armin se za ní vydá a zjišťuje, že se nemýlili. Annie se přímo před jeho zraky přemění. Erenovi se nedaří udělat to samé, jakkoliv se snaží. Nakonec se přece jenom přemění a začíná další boj, který se tentokrát odehrává uprostřed města. Síly se spočátku zdají vyrovnané, ale Eren poté vyhrává a Annie se mění zpátky na člověka. Těsně předtím se však obalí křišťálovou vrstvou a je nemožné na ni, jakkoliv útočit. Eren se poté probouzí až v bezpečí.

Dot Pixis.

6. ledna 2014 v 21:39 | Postavy.cz and Natalia-Chan
Dot Pixis
Věk
Neznámý
Pohlaví
Muž
Titul
Velitel jížního regionu
Karma
Kladná
Autor
Hajime Isayama
Hraje
Nikdo
Blízcí
Eren Jaeger, Mikasa Ackerman
Výskyt
Shingeki no Kyojin, Shingeki no Kyojin (anime), Shingeki no Kyojin (manga)
Je to velice zajímavá postava.Je moudrý a spravedlivý.Furt ho vidíte s alkoholem v ruce,bez něj,by lidé neměli šanci na poražení obrů.

Armin Arlelt .

6. ledna 2014 v 21:37 | Postavy.cz and Natalia-Chan
Armin Arlelt
Věk
15 +- Let
Pohlaví
Muž
Titul
Žádný není znám
Karma
Kladná
Autor
Hajime Isayama
Hraje
Nikdo
Blízcí
Annie Leonhardt, Mikasa Ackerman, Eren Jaeger
Výskyt
Shingeki no Kyojin, Shingeki no Kyojin (anime), Shingeki no Kyojin (manga)
ARMIN JE VELICE CHYTRÝ KLUK,PROTO VŽDY ZACHOVÁVÁ CHLADNOU HLAVU A PŘÁTELÉ NA NĚJ ČASTO SPOLÉHAJÍ.ARMIN SI FURT MYSLÍ,ŽE JE JEHO PŘÁTELŮM NA OBTÍŽ NEBOŤ KVULI ARMINOVI PŘIŠLO O ŽIVOT PÁR LIDÍ,NEBOŤ SE HO POKOUŠELI ZACHRÁNIT Z ÚST OBRA.VELICE SE PODCEŇUJE.JE NEZBYTNÝ PRO PORAŽENÍ OBRŮ.!!!

Annie Leonhardt .

6. ledna 2014 v 21:34 | Postavy.cz and Natalia-Chan
Annie Leonhardt
Věk
18 +- Let
Pohlaví
Žena
Titul
Žádný není znám
Karma
Neutrální
Autor
Hajime Isayama
Hraje
Nikdo
Blízcí
Mikasa Ackerman, Eren Jaeger, Armin Arlelt
Výskyt
Shingeki no Kyojin, Shingeki no Kyojin (anime), Shingeki no Kyojin (manga)
Annie byla nejlepší by se dalo říci v boji,porazila kluky,který byli větší jak ona o dost.Obry zabíjela levou zadní.
SPOILER-opravdu bych tohle nečetla,pokud nevíte,co je zač
VARUJU VÁS...
...

Annie,stane se z ní pak obrněný obr jako z Erena.

Hanji Zoe

6. ledna 2014 v 21:30 | Postavy.cz
Hanji Zoe
Věk
Neznámý
Pohlaví
Žena
Titul
Velitelka průzkumného týmu
Karma
Kladná
Autor
Hajime Isayama
Hraje
Nikdo
Blízcí
Eren Jaeger, Rivaille
Výskyt
Shingeki no Kyojin, Shingeki no Kyojin (anime), Shingeki no Kyojin (manga)
Hodně se zajímala o zkoumání obrů,ubližovala jim,týrala by se dalo říct,ale milovala je,pro ni byly něco jako její"děťátka".
Zní to blbě,ale více se dozvíš v anime!
 
 

Reklama