W.I.T.C.H. (životopisy)

Nerissa.

7. listopadu 2013 v 18:19 | Postavy.cz
Nerissa
Věk
58 Let
Pohlaví
Žena
Titul
Čarodějka
Karma
Zlá
Autor
Elisabetta Gnone
Hraje
Zatím není známo
Blízcí
Will Vandomová, Hay Lin, Irma Lair
Výskyt
W.I.T.C.H.
Nerissa kdysi byla strážkyní společně s Yan Lin, Cassidy, Kadmou a Halinor. Nerisse patřilo srdce Kondrakaru a vládla moci zvanou Quintessence.

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

Věštec takzvaný vládce kondrakaru vycítil že srdce Kondrakaru postupně Nerissu ničí a tak ho dal strážkyni vody Cassidy. Na hoře Tanos mluvila Nerissa s Cassidy a požadovala po ni aby jí srdce vrátila.

Cassidy to odmítla a tak ji nechtěně zabila ve strachu se skryla ale Věštec ji našel a uvěznil v jeskyni na hoře Tanos. O mnoho let později rada Kondrakaru vstyčila sít okolo Meridianu a na hoře Tanos se otevřel portál na Meridian.

Rada u neuhlídala Nerissu a ona utekla portálem. Našla ji Vědma která věřila že Nerisse pomůže. Ůdajně ji Nerissa zabila a zmněnila se vní po dlouhé roky. Po letech slouužení ve falešné podobě zvané Trill která pomáhala povstalcům proti princi Fobosovi.

Ve chvílích kdy Elion vstoupila na trůn Meridianu ji Nerissa zbavila její moci srdce Meridianu. S pomocí toho oživila zesnulou Cassidy a ovládla ji i s Halinor součástí rady. A v podobě vědmy uvěznila radu bez Halinor v malé síti.Nerissa také z počátku vytvořila Rytíře pomsty poté Rytíře zničení. Nerissa ovládla Kadmu držitelku srdce Zambally. A tím se zmocnila srdce Zambally. Které se spojilo se srdcem Meridianu a byla vytvořena Nerissina pečet.

Nerissa vytvořila klona Yan Lin a zmocnila se ji.pak uzavřela bývalé strážkyně do své hole. a tím se zmocnila veškeré moci strážkyn. Nové strážkyně si uvědomily že jediný kdo může Nerisse hůl vzít je princ Fobos. Ten se hole zmocnil a Nerissu do hole uzavřel. Fobos se opět zmocnil Meridianu, pak zaůtočil na Kondrakar. ale Cedrik ho spolkl, tím měl jeho moc. Strážkyně ho porazily. A Fobos s jeho armádou se vrátily do vězení. A Nerissa byla uvězněna v jejím talismanu.

Matt Olsen

7. listopadu 2013 v 18:18 | Postavy.cz
Matt Olsen
Věk
18 Let
Pohlaví
Muž
Titul
Student (Rebel)
Karma
Kladná
Autor
Elisabetta Gnone
Hraje
Zatím není známo
Blízcí
Will Vandomová, Hay Lin, Irma Lairová
Výskyt
W.I.T.C.H.
Matt Olsen žije se svým dědou, který vlastní zverimex a ve kterém občas pomáhá společně s Will Vandomovou, se kterou chodí. Má hnědé rozcuchané vlasy, hnědé oči a bradku, o kterou se pečlivě stará, protože chce vypadat starší než je. Není zrovna moc pilný student a jeho známky také za moc nestojí.

Většinou nosí některý ze svých klobouků. Jeho cíl je stát se slavným umělcem(v oboru hudby). Hraje na kytaru v docela populární kapele jménem Blue Cobalt, pro kterou skládá i písničky(složil jednu i pro Will).

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

Také moc rád surfuje a s Will se poprvé setkal když zachránila ubohého plcha před Uriem a jeho přiblblou partou(plcha nakonec srazilo auto a Mattův děda ho musel utratit).

Martin.

7. listopadu 2013 v 18:17 | Postavy.cz
Martin
Věk
18 Let
Pohlaví
Muž
Titul
Student
Karma
Kladná
Autor
Elisabetta Gnone
Hraje
Zatím není známo
Blízcí
Irma
Výskyt
W.I.T.C.H.
Martin Tubbs je největší šprt ve škole a patří mezi opravdu moc malou skupinku skautů v Heatherfieldu. Má blonďaté vlasy a modré oči, které schovává za nemoderním brýlemi, bez kterých vidí hůř než slepá myš. Je to Irmin ctitel a vůbec se to nesnaží nějak zatajit(spíše to rozhlašuje po celé škole, což Irmu opravdu moc štve). Vůbec mu nevadí, že Irma mu dává nad slunce jasněji, že o něj nestojí, místo toho aby jí nechal na pokoji, tak jí neustále otravuje, dolízá za ní a dává jí ty nejtrapnější přezdívky.

Lord Cedrik.

7. listopadu 2013 v 18:14 | Postavy.cz
Lord Cedrik
Věk
24 Let
Pohlaví
Muž
Titul
Čaroděj, lord
Karma
Zlá
Autor
Elisabetta Gnone
Hraje
Zatím není známo
Blízcí
Hay Lin, Will, Irma, Taranee, Cornelia
Výskyt
W.I.T.C.H.
Cedrik slouží oddaně princi Fobosovi a je velitel Meridianského vojska. Umí se měnit v nestvůru, která by se dala přirovnat k obřímu hadovi. Má blonďaté vlasy vždy stažené do culíku, fialové oči a jeho hlas se podobá hadímu syčení. Když Fobos hledal svou sestru aby jí mohl zničit, pracoval v knihkupectví a pomocí hvězdy trépské, kterou vystavil za výlohu, přilákal Elyon a tak poznal, že je to Fobosova ztracená a dlouho hledaná sestra.

Eric Lyndon.

7. listopadu 2013 v 18:13 | Postavy.cz
Eric Lyndon
Věk
18 Let
Pohlaví
Muž
Titul
Student
Karma
Kladná
Autor
Elisabetta Gnone
Hraje
Zatím není známo
Blízcí
Hay Lin
Výskyt
W.I.T.C.H.
Eric Lyndon je normální chlapec. který se nedávno se svým dědou, profesorem Zachariasem Lyndonem, přistěhoval do Heatherfieldu, kde společně bydleli v hvězdárně, kam občas pozval Hay Lin a její čtyři kamarádky.

Eric se toho od svého dědy o hvězdách a vesmíru mnoho naučil.V komixu potkal Hay Lin když se projížděla na bruslích. Jak tak jel Hay Linin řemen tašky se zachytil za jeho motorku a Hay Lin upadla. Když jí Eric pomáhal vstát ze země, omylem na něj vykydla zmrzlinu, kterou držela.

V seriálu ji potkal v druhé sérii, když jí babička řekla, aby odvezla na kole jídlo z restaurace lidem. Hay Lin ho viděla, ale on jí ne,protože se z nervozity stala neviditelnou, takže Eric viděl jen vznášející kolo. Hay Lin si to uvědomila pozdě a on nastoupil do autobusu. Eric se podle komixu mnohokrát stěhoval, v každém městě tomu tak bylo a pro Heatherfield platilo totéž. Brzy se odstěhoval do Open Hillu, který je až příliš daleko od Heatherfieldu.
Eric má krásné černé oči, nepoddajné černé vlasy a vždy má okouzlující úsměv.

Elyon.

7. listopadu 2013 v 18:11 | Postavy.cz
Elyon
Věk
od 12 do 14
Pohlaví
Žena
Titul
Královna
Karma
Kladná
Autor
Elisabetta Gnone
Hraje
Neznámo
Blízcí
kamarádky
Výskyt
W.I.T.C.H.
Elyon je 14 let, je ve znamení štíra. Má bratra, který se jmenuje Fobos (Phobos), který je zlý, je to princ Meridianu. Elyonina nejlepší kamarádka je Cornelia Haleová.... .

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

Po boji, který díky svým nadpřirozeným schopnostem svede s temnými silami se dostává na trůn. A osvobodí lidi, kteří byli dříve mučeni, nastává klid a mír v zemi Meridian, a princ Fobos je poražen.

Spolu s dalšími kamarádkami bojuje se zlem a ocití se v tísni, ale jako každá pohádka i tento příběh končí dobře.

Caleb.

7. listopadu 2013 v 18:10 | Postavy.cz
Caleb
Věk
19 Let
Pohlaví
Muž
Titul
Rebel
Karma
Kladná
Autor
Elisabetta Gnone
Hraje
Greg Cipes
Blízcí
Cornelia Haleová, Taranee Cooková
Výskyt
W.I.T.C.H.
Caleb je krásný vůdce Meridianských rebelů, kteří bojují proti princi Fobosovi. Má hnědé vlasy, zelené oči a po stranách zelené fleky(v seriálu je nemá).

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

SERIÁL

Strážkyně poprvé spatřil, když utíkal před lordem Cedrikem,
který byl ve své hadí podobě.Strážkyně však byly ještě nezkušené a Caleba nezachránili,jen podle jeho rady uzavřeli portál, kterým oba(lord Cedrik a Caleb)prošli z Meridianu na Zem. Caleb byl uvržen do Meridianského vězení, kde poprvé spatřil špinavého a smradlavého Blanka, který se později stal procházečem strážkyň. Když ho strážkyně vysvobodili, utekl s nimi na Zem a začal chodit společně se strážkyněmi do školy.
Caleb se zamiloval do krásné Cornelie Haleové-strážkyně živlu země. Když byla poslední bitva o pokus svrhnout Meridianského prince Fobose z trůnu, vyšla jejich láska na povrch a Cornelii políbil. V druhé sérii se Cornelia s Calebem rozešla kvůli tomu, že tvrdil že je jeho povinností zůstat v Meridianu a chránit nově korunovanou královnu Elyon(právoplatnou dědičku Meridianského trůnu, kterou její chůva zachránila před jejím zlým bratrem a odnesla ji na zem, kde vyrůstala). Nakonec se ti dva dali zase dohromady, ale poté se zase jejich vztah rozpadl. Rozešli se a Caleb se již na Zem nevrátil a zůstal v Meridianu.

KOMIX

Caleb byl septák stvořen princem Fobosem, později ale prince zradil a stal se vůdcem rebelů, kteří se snažili svrhnout Fobose z trůnu. Caleb se zamiloval do Cornelie a později s ní začal chodit. Pak ho ale Fobos zoufalým pokusem proměnil v květinu. Velmi smutná Cornelie si Caleba přeměněného v květinu vzala domů a odmítala jakékoliv návštěvy. Poté Luba strážkyně zřídel z Kondrakaru zradila a všechny živly(energii,vodu,oheň,zemi a vzduch)přiřadila pouze jediné strážkyni-Cornelii. Cornelie se svou velkou silou Caleba přeměnila zpátky. S Cornelií se rozešel a poté chvíli sloužil jako posel Kondrakaru.

Hay Lin.

7. října 2013 v 19:23 | Neznámý.
Do školy chodí jen kvůli hodinám kreslení. Taky jí baví navrhovat šaty. Má velký smysl pro humor. Její vášní jsou sluneční brýle. Chce vypadat originálně, a proto se omotává šňůrami a provázky. Zajímá ji science fiction, kreslení a komiksy. Podobně jako Irma nemusí sport, zato jí baví dlouhé projížďky na inlinech kolem mořského pobřež. S Cornelií zbožňují krasobruslení, celé hodiny dokážeme prosedět u televize a sledovat závody. Rodiče jsou Číňané a provozují restauraci "Silver Dragon". Právě její babička Yan Lin jí dala Mapu Portálů a vyprávěla jim o síti, Kondragaru a Jiném světě. Má zvláštní zvyk - zapisuje si data schůzek a telefonní čísla na dlaň - jsem si tak jistá že je nezapomenu.


Cornelie.

7. října 2013 v 19:21 | Neznámý.
SPOILERY!!!!
Cornelia, krásná a praktická, je vládkyní země. V nitru je ale něžná a romantická, byla zamilovaná do Caleba z Meridianu. Bohužel se ale rozešli :-( (dobrá zpráva - v seriálu žádný rozchod nehrozí). Jejím koníčkem je krasobruslení a její bývalá nejlepší kamarádka je princeznou Meridianu.Má mladší sestru Lilian,která je srdcem Země.

Taranee.

7. října 2013 v 19:19 | Neznámý.
Taranee se naradila 23.3. 1993 ve znamení berana. Je ze všech nejklidnější a nejrozvážnější a přesto vládne nezkrotnému ohni. Baví ji matematika, ale přímo zbožňuje fotografování a basketbal. Je zamilovaná do Nigela a vyznává etno styl.Má staršího bratra Petra a její máma je soudkyně,krutá a nelítostná :D

Irma.

7. října 2013 v 19:18 | Neznámý.

Irma Lair

čarodějka

20 let, narozena: 13. 3. 1993 Heatherfield

Životopis

Irma se narodila 13. března ve znamení Ryb. Irma je nejtemperamentnější a nejupovídanější ze všech holek. Ráda nosí různé tašky a batůžky, už jich má docela slušnou sbírku. Irma nemá ráda sport a školu. Irma má ráda svojí želvu Lilit a zpěvačku Karmilu. Pouze její nejlepší přítelkyně vědí, že je v hloubi duše velmi romantická. Jejím živlem je Voda . Má velký smyls pro humor patří k partě witch můžete je dát do vyhledávače. Nejvíc si rozumí s Hay lin. Štve Cornelii. Tráví hodně času v koupelně klidně i 2 hodiny. Smysl pro humor zdědila po svém tátovi Tomovi. Její táta je policat, její mamka ráda vaří a má bráchu, který jí štve, ale má ho ráda. Jmenuje se Kristov v češtině a v anglčtině Christof. Irma používá ovocnou kosmetiku. Její kamarád je Martin. Měla kluka Joela nedávno se seznámila s Stephanem, ještě se neví, jestli s nim začne chodit.

Will.

7. října 2013 v 19:17 | Neznámý.
 
 

Reklama